АвторизаціяРеклама

» » Бориспільські спортсмени взяли участь у зимовому чемпіонаті Київської області з легкої атлетики

Новини спорту

Бориспільські спортсмени взяли участь у зимовому чемпіонаті Київської області з легкої атлетики У суботу, 18 січня у місті Бровари пройшов зимовий чемпіонат Київської області з легкої атлетики у приміщеннях серед юнаків та дівчат 2004 р.н. та старших вікових категорій. Про це повідомили у Бориспільській дитячо-юнацькій спортивній школі.

Прилепська Катерина та Цілик Вероніка, вихованки відділення легкої атлетики Бориспільської ДЮСШ, стали бронзовими призерами чемпіонату у своїх дисциплінах. Прилепська Катя посіла третє місце з бігу на 800 метрів, а Цілик Вероніка - бронзова призерка зі спортивної ходьби на 3000 метрів.

Також, гарні результати з бігу на 60 метрів показали юнаки - Багров Тимур та Питель Кирил, які виконали перший юнацький розряд!

Підготували до змагань спортсменів тренери-викладачі: Савченко М.В. та Соломін А.В.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль