АвторизаціяРеклама

» » Бориспільські патрульні зупинили водія маршрутки з перегаром і пасажирами в салоні

Бориспільські патрульні зупинили водія маршрутки з перегаром і пасажирами в салоні

Новини Борисполя

Бориспільські патрульні зупинили водія маршрутки з перегаром і пасажирами в салоні У суботу патрульні на вулиці Київський шлях у Борисполі зупинили водія маршрутного автобуса, який уже їхав за маршрутом. Причина зупинки: порушення правил дорожнього руху. На момент зупинки в салоні перебувало 15 пасажирів. Судячи зі світлини, маршрутка, хоч там і затерто, швидше за все приміського сполучення і везла пасажирів до одного з сіл Бориспільського району.

Під час розмови з керманичем, патрульні звернули увагу, що від нього тхнуло спиртним. А на запитання чи вживав чоловік алкоголь, той відповів, що ввечері випив пива. Скільки? Одну пляшку. Втім, перевіритись на алкотестері він відмовився.

На водія був складений адміністративний протокол в порядку статті 130 КУпАП та протокол за статтею 133-1 ч. 8,9 КУпАП (збeрігання ТЗ, щo викoристовуються для перeвезення пасажирів на комeрційній оснoві, пoза встановлeними місцями їх стoянки та перевeзення пасажирів вoдієм, який не прoйшов щoзмінного перeдрейсового мeдичного oгляду вoдіїв транспoртних засoбів, або перeвезення бeз провeдення перeдрейсового контрoлю тeхнічного стану транспoртних засoбів).

Водія відсторонено від керування. Автобус передали іншому – тверезому – водієві цього підприємства.

У свою чергу в поліції закликають пасажирів бути уважними. Якщо помітили, що водій має ознаки алкогольного чи наркотичного сп’яніння, краще одразу зателефонувати на лінію 102.

Джерело

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
перегар, ст. 130, водій, поліція, напідпитку, Бориспіль, автобус
Оціни новину →
Переглядів: 1333
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою