АвторизаціяРеклама

» » Бориспільські патрульні виявили мертву людину

Бориспільські патрульні виявили мертву людину

Кримінал в Борисполі

Бориспільські патрульні виявили мертву людину 20 липня 2016 року, під час патрулювання міста Бориспіль, 107-й екіпаж четвертої роти Бориспільського відділу Національної поліції у складі Ігоря Фаловського та Кирила Волкова в мікрорайоні УМБ-17 виявив тіло мертвого чоловіка.

– Ми саме оглядали територію, де люблять збиратися п’яниці, наркомани та інші подібні особи, – розповів Ігор Фаловський. – Уже збирались їхати, коли відчули сильний трупний запах. Тоді ще подумали, може собака чи кіт, але вирішили перевірити. Тим більше, що запах ішов від напівзруйнованих будівель, а там могло когось і привалити. Підійшли і знайшли мертву людину. Оцепили місце, викликали слідчо-оперативну групу.

Небіжик лежав на спині під парканом, яким огороджений Бориспільський професійний ліцей. Лежав довго, бо тіло встигло розпухнути. Спеціалісти кажуть, що він міг пролежати від 2 до 7 днів. Штани були спущені, тому поліція зробила припущення, що чоловік прийшов справити свої природні потреби, аж раптом йому стало зле. Також припускають, що це насильницька смерть. Як би там не було, розтин допоможе встановити причину смерті точніше.

Біля тіла експерти знайшли гаманець. У ньому лежало трохи дрібних грошей, пластикові картки, іконка, чеки з магазинів. На одному з чеків стояла дата: 9 липня 2016 року.

По даному випадку відкрита справа, ведуться слідчі дії.

Коли матеріал готувався, стало відомо (але інформація не перевірена – прим.ред.), що на місці було знайдене пенсійне посвідчення, яке, ніби-то, належить небіжчику. Відповідно до нього, чоловік 1955 року народження.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
труп, Бориспіль, поліція, Патруль, УМБ-17
Оціни новину →
Переглядів: 3107
Рейтинг: 5.0/6

Коментарі

avatar

Новини за темою