АвторизаціяРеклама

» » Бориспільські міські школи офіційно призупинили навчання

Бориспільські міські школи офіційно призупинили навчання

Новини у Борисполі

Бориспільські міські школи офіційно призупинили навчання Через збільшення кількості захворілих учнів загальноосвітніх закладів Борисполя на ГРВІ, в школах тимчасово призупинено навчання. Відповідно до Протоколу №1 Бориспільської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 28 січня 2020 року, наказу управління освіти і науки Бориспільської міської ради №44 від 28.01.2020 р., в закладах загальної середньої освіти міста Борисполя з 29 січня по 7 лютого 2020 року призупинено освітній процес. Як повідомляють: "...з метою недопущення загострення епідеміологічної ситуації".

Варто відзначити, що заклади дошкільної та позашкільної освіти працюватимуть як зазвичай. Тобто, 10-денний каратнин до них не застосовуватимуть.

Нагадаємо, у понеділок 27 січня на плановій нараді в бориспільського міського голови піднімалось питання про підвищену захворюваність серед учнів шкіл. Так, за інформацією управління освіти і науки, в ЗОШ №6 через хвороби були відсутні 20% учнів; в академічному ліцеї – 31%; гімназії "Перспектива" – 24%; ліцеї ім. П.П. Чубинського – 22%; ЗОШ №8 – 19,6%; найбільша кількість хворих простежувалась в ЗОШ №3 і ЗОШ №7.

Що стосується можливого введення карантину в школах Бориспільського району, інформація уточнюється.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, ГРВІ, карантин, школи, ЗОШ
Оціни новину →
Переглядів: 487
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою