АвторизаціяРеклама

» » Бориспільські міліціонери вийшли на суботник

Бориспільські міліціонери вийшли на суботник

Новини у Борисполі

Бориспільські міліціонери вийшли на суботник У п’ятницю, 20 квітня, Бориспільські міліціонери провели прибирання та озеленення дитячого садочку «Берегиня», який знаходиться у місті Бориспіль.

Начальник ВКМСД Бориспільського міськвідділу Андрій Хіміч та директор дитячого садка Тетяна Пивовар разом з дітлахами висадили туї та троянди на території закладу.

Без роботи не залишили і дільничних Олександра Варивода та Федіра Тодосієнко, вони разом з дітками саджали дерева, кущі та знайомилися з підростаючими мешканцями міста.

Директор садочка Тетяна Пивовар розповіла що, вже 13 років поспіль міські правоохоронці підтримують таку традицію, а кожне дерево висаджене на території особливе, тому що назване в честь діток, які допомагали їх садити. Навіть після того, як дітлахи підростають та покидають стіни закладу, кожен раз коли вихователі дивляться на дерева, згадують своїх вихованців.
За таку щиру допомогу та гарний настрій працівники садочка подякували правоохоронців та пригостили їх смачним пирогом та узваром.

Також, міліціонерами Бориспільського міського відділу був проведений комплекс заходів, спрямованих на благоустрій та озеленення території міськвідділу і підшефних закладів. Були приведено до належного санітарного та естетичного стану службові приміщень Бориспільського міського відділу.

За інформацією, помічника начальника Бориспільського МВ
по взаємодії з громадськістю та ЗМІ Світлани Коломієць

   

   

   

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
суботник, бориспільські, вийшли, міліціонери
Оціни новину →
Переглядів: 1775
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою