АвторизаціяРеклама

» » Бориспільські депутати спробували достроково звільнити секретаря

Бориспільські депутати спробували достроково звільнити секретаря

Влада в Борисполі

Бориспільські депутати спробували достроково звільнити секретаря 30 серпня 2016 року відбулось чергове пленарне засідання п’ятнадцятої сесії Бориспільської міської ради. Одне з ключових питань, на яке чекали і депутати, і міський голова, і секретар, і дехто з присутніх у залі (звісно, хто знав) – дострокове припинення повноважень секретаря міської ради Ігоря Левітаса. В порядку денному це питання було третім, тому перші два – які стосувались змін до бюджету – хоч за них і не проголосували з першого разу, відійшли на другий план (більше про це читайте в іншій публікації).

Як з’явилось це питання в порядку денному, ми вже писали (див. публікацію). Тому коротко нагадаємо, що 18 депутатів (запам’ятайте цю цифру) підписали Подання, в якому вимагали «...внести на розгляд чергової сесії міської ради питання про відкликання Левітаса Ігоря Марковича з посади секретаря Бориспільської міської ради». Підписів більше ніж треба, тому питання й винесли на цю сесію.

Подібні голосування проводять таємно. Тобто, кожному депутату видається бюлетень, де він ставить галочку чи хрестик там де вважає за потрібне, в спеціально відведеному місці – кабінці для голосування. До слова, ще до початку сесії «інтимне» місце, яке формально нагадувало кабінку, вже стояло в сесійній залі.

Спочатку бюлетені взяли 19, із 33-х, зареєстрованих депутатів. Відмовились голосувати представники політичних партій «Наш край» та БПП «Солідарність». Як заявили, це їхнє право – не брати бюлетень і не голосувати. Хоча, як стало відомо сайту «Движение Борисполя», напередодні ці дві політичні партії провели збори, на яких вирішили не брати бюлетені, щоб не голосувати. Про це й інформували з високої трибуни присутніх.

Так тривало до тих пір, допоки присутні не почали висловлювати свою думку з приводу неголосування. Зокрема, депутатам закидали звинувачення, що вони саботують голосування. Першими здали позиції міський голова Анатолій Федорчук та секретар міської ради Ігор Левітас. Потому, оскільки прибічники демократичного волевиявлення не заспокоювались, голова ПП «Наш край» Володимир Шалімов запросив однопартійців проголосувати, як і представників БПП «Солідарність». Також, усіх проголосувати запросив секретар Бориспільської міської ради Ігор Левітас. Як пояснив, щоб уникнути політичних спекуляцій. Висловилась і громада, із числа присутніх у сесійній залі, щоб УСІ депутати проголосували.

Як результат, більшість представників ПП «Наш край» та БПП «Солідарність» отримали бюлетені і проголосували. Як видно зі світлин, 15 депататів проголосували за «...дострокове звільнення секретаря», 12 – «проти», 4 – «утримались».

Тепер повернемось до Подання про відкликання секретаря. Як пам’ятаєте, 18 депутатів підписались, але з можливих вісімнадцяти на таємному голосуванні підписались аж п’ятнадцять. Одразу звідусіль полинули ствердження, що три представники ВО «Свобода», «утримались». Тобто, продались Ігорю Марковичу.

Після таких результатів голосування можна було б стверджувати, що секретар залишається в своєму кріслі, принаймні на найближчі півроку. Але лічильна комісія поламала всі плани. Перед тим, як оголосити результати, голова комісії, депутат Бориспільської міської ради Микола Степаненко, поінформував, що депутати Ярослав Годунок та Євгеній Грона виходили з зали засідання із бюлетенями, тому результати таємного голосування не можна зараховувати. Попередивши напади на себе, лічильна комісія в повному складі написала заяву про свою відставку.

Як результат, голосування про відкликання Левітаса Ігоря Марковича з посади секретаря Бориспільської міської ради не відбулось. Це, в свою чергу, дає депутатам право на повторне винесення даного питаня на наступну сесію Бориспільської міської ради.

Хочеш дізнаватися новини Борисполя першим? — Підпишись на Telegram Движение Борисполя
Левітас, Бориспіль, депутати
Оціни новину →
Переглядів: 2853
Рейтинг: 5.0/3

Коментарі

avatar

Новости по теме