АвторизаціяРеклама

» » Бориспільська влада склала план відпочинку та оздоровлення дітей на 2016 рік

Бориспільська влада склала план відпочинку та оздоровлення дітей на 2016 рік

Новини у Борисполі

Бориспільська влада склала план відпочинку та оздоровлення дітей на 2016 рік Відповідно до плану заходів Бориспільської міської ради, у 2016 році передбачено, що буде оздоровлено та поїде відпочивати 70% дітей шкільного віку, з яких оздоровиться не менше 50% дітей міста.

Разом із тим, стовідсотково мають забезпечити оздоровленням та відпочинком:
- дітей-сиріт;
- дітей, позбавлених батьківського піклування;
- дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) в районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції;
- дітей, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту;
- дітям, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків.

Не менше як 70%:
- діти з багатодітних та малозабезпечених сімей;
- діти осіб, визнаних учасниками бойових дій.

Упродовж червня-серпня 2016 року Управління освіти і науки Бориспільської міської ради, керівники підприємств, організацій, установ міста розпочнуть роботу щодо охоплення дітей організованими формами відпочинку та оздоровлення у літній період. При цьому на відпочинок та оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки залучатимуть кошти як із міського бюджету, так і за рахунок коштів підприємств, установ і організацій усіх форм власності, благодійних і релігійних фондів.

Планом передбачено, що в червні місяці на базі шкіл будуть створені табори з денним перебуванням та мовні табори, максимально охопивши дітей початкової ланки. Заплановано, що діти, які відпочиватимуть у таборі з денним перебуванням, зможуть у цей період відвідувати басейн.

Також, упродовж червня-серпня діти зможуть відправитись у туристичні походи. Упродовж червня-липня діятиме відпочинкова тематична зміна «Школа лідерів учнівського самоврядування». Так само, у червні-липні на базі дитячо-юнацької спортивної школи буде організовано профільний спортивний табір. За рахунок виділених коштів на реалізацію Програми «Турбота» буде забезпечено відпочинок та оздоровлення дітей реабілітаційної установи змішаного типу для інвалідів та дітей-інвалідів «Наш дім». До всього, під час літніх канікул для підлітків, учнівської та студентської молоді заплановано розширити екскурсійно-туристичні подорожі, обмін груп дітей із іншими регіонами України, близького та далекого зарубіжжя.

Щоб відпочинок та оздоровлення дітей відбувались максимально комфортно, дитячі заклади перевірять.
У квітні – щодо підготовки до літнього оздоровлення та відпочинку дітей;
у травні – на стан готовності закладів до літньої оздоровчої кампанії;
у червні – на стан організації відпочинку дітей.

Крім того, буде здійснюватись постійний контроль за дотриманням дитячими закладами оздоровлення та відпочинку належних умов для проживання, харчування, медичного обслуговування, дотриманням санітарно-гігієнічних норм, організацією виховного процесу, змістовного дозвілля дітей, занять в гуртках та спортивних секціях за інтересами.

Для отримання більш об’єктивних даних, як оздоровлюються та відпочивають діти, управління освіти і науки міської ради збиратиме інформацію про дітей, які направляються на оздоровлення та відпочинок.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
школярі, канікули, діти, Відпочинок, Бориспіль, влада
Оціни новину →
Переглядів: 1126
Рейтинг: 5.0/3

Коментарі

avatar

Новини за темою