АвторизаціяРеклама

» » Бориспільська прокуратура судиться за 8 гектарів «прихватизованого» лісу

Бориспільська прокуратура судиться за 8 гектарів «прихватизованого» лісу

Новини з району

Бориспільська прокуратура судиться за 8 гектарів «прихватизованого» лісу Бориспільська місцева прокуратура Київської області подала до суду позов, вигравши який поверне державі - читайте громаді - земельну ділянку площею майже 8 гектарів. Це, так звані, землі лісового фонду, які розташовані в межах Процівської сільської ради Бориспільського району.

Зокрема, слідчі прокуратури встановили, що цю ділянку привласнили незаконно. Як свідчать зібрані матеріали по справі, постійний землекористувач - ДП «Бориспільське лісове господарство» - погодження на вилучення дані земелі третім особам не надавав.

Крім того було з’ясовано, що відповідачі самовільно змінили цільове призначення земельної ділянки. При цьому вони зробили це без прийняття компетентним органом відповідного рішення; без висновків органів виконавчої влади з питань охорони навколишнього природного середовища та лісового господарства; без нарахування і сплати втрат лісогосподарського виробництва у зв’язку з вилученням лісових земель для нелісогосподарських потреб.

Виявивши порушення, зібравши фактологічний матеріал прокуратура підготувала та направила в суд позовну заяву, щоб витребувати з чужого незаконного володіння 8 гектарів державної землі.

За інформацією Бориспільської місцевої прокуратури

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, Проців, Бориспільське лісове господарство, прокуратура, земля
Оціни новину →
Переглядів: 1732
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою