АвторизаціяРеклама

» » Бориспільська поліція затримала автомобіль-двійник (+ фото)

Бориспільська поліція затримала автомобіль-двійник (+ фото)

Новини у Борисполі

Бориспільська поліція затримала автомобіль-двійник (+ фото) Сьогодні, 14 червня 2016 року, в місті Борисполі – на виїзді з вулиці Старокиївська (кол.назв.: Ватутіна) на вул. В.Момота (кол.назв.: Горького) – патрулем Бориспільського відділу Національної поліції для перевірки було зупинено автомобіль марки «AUDI». Як з’ясувалося згодом, зупинили недаремно.

Поліцейські пояснили, коли звіряли номери кузова, виявили ознаки фізичного втручання в номер. У розшуку вона не значилась, тому – швидше за все – AUDI має двійника.

– У нас є підозра, – пояснив один із поліцейських, – але точніше зможе сказати експерт.

Крім того, він додав, що такі автомобілі, як правило, везуть із-за кордону. Заїжджають вони легально під іноземними номерами, а потім тут їм вбивають номери зареєстрованих в Україні автомобілів.

За процедурою, спочатку поліція бере пояснення у водія. В нашому випадку чоловік відмовився, як і не схотів розповісти нам, звідки в нього цей автомобіль. Потому, коли необхідні папери буде заповнено, затримане авто поліція поставить на штрафмайданчик, що при Бориспільському відділі поліції, до рішення суду. Якщо це дійсно двійник, власник навряд чи поверне свої гроші назад, як і автомобіль.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
автомобіль, поліція, Бориспіль, Патруль, затримання
Оціни новину →
Переглядів: 2268
Рейтинг: 5.0/4

Коментарі

avatar
0
1 Спам
А за что остановили? Или рехФорма закончилась и начались трудовые будни бывших ГАИшников? Какая перевирка, что это за шняга? В законных причинах для остановки такого пункта нет, еще-бы убрать "цильови мероприемства" вообще класс.  Остановка без причины- признак дурачины.
avatar

Новини за темою