АвторизаціяРеклама

» » Бориспільщина наводить чистоту і порядок

Бориспільщина наводить чистоту і порядок

Новини у Борисполі

Всеукраїнська весняна акція «Благоустрій України» стартувала 21 квітня і триватиме протягом березня-квітня. Активно долучилися до цієї акції й населені пункти Бориспільського району. Голова адміністрації Анатолій Ольшанський провів розширене засідання районного штабу з проведення двомісячника благоустрою, на яке було запрошено всіх автоперевізників району.

Адже спільними зусиллями районної влади, сільських рад, районної філії Облавтодору належить привести в належний стан зупинки, розмістивши на них інформацію про розклад руху автобусів. Проте, перевізники нарікали на несвідомість громадян, які руйнують зупинки, зривають назви населених пунктів на них, таблички з розкладом руху. Анатолій Іванович акцентував увагу членів штабу на виконанні районних заходів, наведенні чистоти та порядку, озелененні територій та повідомив про проведення в районі суботника 24 квітня, в якому передбачається участь керівництва району, депутатів районної, сільських рад, представників громадсько-політичних об’єднань, молодіжних рухів тощо. Заплановано в цей день прибирання в Сулимівському парку, державному заповіднику «Хутір Чубинського», біля меморіального комплексу в с. Іванків, де проходитимуть районні урочистості з нагоди 65-річчя Перемоги.

Також члени штабу, заслухавши інформацію головного державного санітарного лікаря Андрія Веремія про санітарний стан та стан довкілля, відзначили, що фактично в кожному населеному пункті сільські голови організували роботу в місцях поховання загиблих воїнів, жертв голодомору та політичних репресій, біля пам’ятників, меморіалів, на кладовищах, очищено криниці, джерела та струмки, їх прибережні смуги, ліквідуються несанкціоновані та неконтрольовані звалища відходів. До належного естетичного та санітарного стану приводяться прибудинкові території, дитячі та спортивні майданчики, сквери, парки. тощо.

Проте, як і раніше, у В. Олександрівці, Глибокому ще належить багато зробити, бо тут сільські голови зволікають з вивезенням зібраного сміття, з ремонтом пам’ятників, сільських парків.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспільщина
Оціни новину →
Переглядів: 795
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою