АвторизаціяРеклама

» » Бориспільщина має талант!

Бориспільщина має талант!

Новини в Борисполі

10 жовтня на небосхилі українського шоу-бізнесу запалали нові зірки – переможці регіональних кастингів талант-шоу «Бориспільщина має талант». О 12.00 кастинг розпочався у с. Мартусівка. Учасники порадували глядачів піснями, танцями і навіть яскравими гуморесками. А о 18.00 творча група талант-шоу вже знайомилася з талантами Мирного. Тут усі співали, кожен у своєму неповторному стилі.

До складу журі увійшли: продюсер Ілларіона Боброва, депутат Бориспільської міської ради Віктор Кондратенко, депутат Бориспільської районної ради Володимир Кондратенко, співак і телеведучий Василь Звєрєв та співачка Валентина Паравян.

Наступні кастинги відбудуться 16 жовтня о 12.00 у Чубинському (акт. зала ІРТГ НАН України), 17 жовтня о 12.00 у Сеньківці (приміщення БК) та о 17.00 у Борисполі («Бархат»). Фінал талант-шоу «Бориспільщина має талант» відбудеться 23 жовтня у Борисполі.

Стань зіркою! Ми чекаємо саме на тебе!

Конкурс проходить за підтримки політичної партії УДАР та депутатів Бориспільської районної та Бориспільської міської ради Володимира Кондратенка та Віктора Кондратенка.

Хочеш дізнаватися новини Борисполя першим? — Підпишись на Telegram Движение Борисполя
жители, Бориспольщина
Оціни новину →
Переглядів: 1036
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новости по теме