АвторизаціяРеклама

» » Бориспільцям краще залишатися дома через забруднене повітря

Бориспільцям краще залишатися дома через забруднене повітря

Новини Борисполя

Бориспільцям краще залишатися дома через забруднене повітря За показниками EcoCity, рівень забрудненості повітря в місті Борисполі та Бориспільському районі надзвичайно високий. За таблицею АQI (індекс якості повітря ) в селах Гнідин та Гора складає 300+ балів. Це найвищий показник – небезпечний. Наслідки для здоров’я: впливає навіть на здорових людей, і може спричинити серйозні наслідки для їхнього здоров’я. Людям із серцево-судинними захворюваннями категорично заборонено перебувати на вулиці. Негативні наслідки можуть виникнути навіть під час легкої фізичної активності. Існує ризик інсульту та інфаркту.

300+ також спостерігається в окремих районах Борисполя – вулиця Шевченка та Старовокзальний провулок. У районі вулиць Польова та Завокзальна, в Борисполі, АQI складає 151-200 балів – спричиняє дискомфорт при диханні у здорових людей. Людям із серцево-судинними і легеневими захворюваннями категорично заборонено перебувати на вулиці. Заняття спортом на вулиці заборонені.

На карті, яку можна переглянути в режимі он-лайн, вказані не всі села Бориспільського району, оскільки не скрізь встановлені станції вимірювання повітря. Тому і там забруднення теж може бути високим.

Ми радимо закривати вікна і не виходити з домівок. Лікарі рекомендують виходити на вулицю в респіраторах класу FFР2 і вище.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, повітря, забруднення, респіратор, Район
Оціни новину →
Переглядів: 1260
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar
0
1
Я чомусь не зрозумів де мій коментар?
avatar

Новини за темою