АвторизаціяРеклама

  1. Новини
  2. »
  3. Новини Борисполя
  4. »
  5. Бориспільця нагородили орденом «За заслуги» ІІ ступеня

Бориспільця нагородили орденом «За заслуги» ІІ ступеня

Новини Борисполя

Бориспільця нагородили орденом «За заслуги» ІІ ступеня Як стало відомо ЦеБориспіль, сьогодні, 1 грудня 2021 року в Верховній Раді України відбулося урочисте нагородження видатних активістів із нагоди 30-ї річниці Незалежності України. Серед нагороджених і житель Бориспільщини Леонтій Сандуляк. Нашому земляку вручили орден «За заслуги» ІІ ступеня.

Нагадаємо, Леонтій Іванович брав активну участь у проведенні Всеукраїнського референдуму, підписанні Акту проголошення Незалежності України (який писав у співавторстві з Левком Лук’яненком) та прийнятті Конституції. Є автором книги «Не мовчіть – і вас почують!», присвяченій 20-річчю незалежності України. Це біографічний твір, у якому автор показує події, пов’язані із зародженням України як незалежної держави. Тут і боротьба за вихід із СРСР, і боротьба за незалежну Україну, про його роботу в дипломатичному корпусі, на викладацькій і громадській роботі, а також про участь у подіях новітньої історії України, свідком та учасником яких він був.

Колектив редакції інтернет-видання «Це Бориспіль» вітає громадського та політичного діяча з державною нагородою та зичить міцного здоров’я.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, орден, Сандуляк, незалежність, Україна
Оціни новину →
Переглядів: 980
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою