АвторизаціяРеклама

» » Бориспільців нагородили відзнакою Президента України (+ фото)

Бориспільців нагородили відзнакою Президента України (+ фото)

Новини в Борисполі

Бориспільців нагородили відзнакою Президента України (+ фото) У понеділок, 29 серпня Бориспільський міський голова Анатолій Федорчук вручав відзнаки Президента України - ювілейні медалі «25 років Незалежності України».

Так, нагороди отримав Іван Дикий, бригадир бригади з ремонту і обслуговування водопровідних мереж «Бориспільводоканал»; Ольга Клименко – начальник дільниці зеленого господарства КП «ВУКГ»; Світлана Новодворська – керівник танцювального колективу «Міленіум».

Довідка.
Відзнака Президента України – ювілейна медаль «25 років незалежності України» встановлена для відзначення громадян за значні особисті заслуги у становленні незалежної України, утвердженні її суверенітету та зміцненні міжнародного авторитету, вагомий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток, активну громадсько-політичну діяльність, сумлінне та бездоганне служіння Українському народу.

Висунення кандидатур до відзначення ювілейною медаллю здійснюється відповідно до Порядку представлення до нагородження та вручення державних нагород України, затвердженого Указом Президента України від 19 лютого 2003 року № 138.

Клопотання про відзначення громадян ювілейною медаллю разом із нагородними листами установленого зразка вносяться обласними, Київською міською державними адміністраціями, іншими державними органами до Кабінету Міністрів України у визначеному ним порядку.

Подання про нагородження ювілейною медаллю готує та вносить на розгляд Президенту України Кабінет Міністрів України.

Ювілейну медаль носять на грудях зліва і за наявності в особи інших державних нагород України розміщують після відзнаки Президента України – ювілейної медалі «20 років незалежності України».

Замість ювілейної медалі нагороджений може носити планку (на форменому одязі) або мініатюру (на цивільному одязі). Планку носять на грудях зліва і розміщують у такій самій послідовності. Мініатюру носять на грудях зліва.

Хочеш дізнаватися новини Борисполя першим? — Підпишись на Telegram Движение Борисполя
Україна, нагорода, жители, Бориспіль, Президент
Оціни новину →
Переглядів: 1211
Рейтинг: 5.0/3

Коментарі

avatar

Новости по теме