АвторизаціяРеклама

» » Бориспіль відвідала польська делегація

Бориспіль відвідала польська делегація

Новини у Борисполі

Бориспіль відвідала польська делегація У середу 20 листопада поточного року представники влади міста Бориспіль зустрілись із польською делегацією, яка прибула в Україну з офіційним візитом. До Борисполя ж вони завітали для дружнього знайомства. Адже один із членів делегації був у нашому місті минулого року, йому Бориспіль сподобався, тоді він і пообіцяв за можливості приїхати в гості.

Під час зустрічі обидві сторони обмінялись інформацією про життя в Польщі та в Україні. Звісно, кожен розповідав про своє місто. Спершу гостям показали відеоролик про Бориспіль, а міський голова Анатолій Федорчук розповів про економічні здобутки, про джерела наповнення міського бюджету, як розвивається культура та спорт у Борисполі.

Поляки теж не пасли задніх. Вони мали з собою презентаційні відеоматеріали про свої міста, які й були показані. Під час перегляду гості не тільки коментували відео, але й ділилися своїм досвідом управління такими містами, як Сосновка (Sosnowca) та Величка (Wieliczka).

Як зазначив бориспільський міський голова Анатолій Федорчук, візит поляків носить ознайомчий характер із Борисполем. У подальшому є бажання підтримувати дружні стосунки з цими містами. Зокрема, хочуть домовитися, щоб бориспільські діти могли брати участь у їхніх конкурсах та фестивалях. Також планують домовитися про обмін. Це коли діти з Борисполя зможуть поїхати до Польщі, щоб побачити як там живуть. Так само і польська молодь зможе приїхати, щоб побачити як живеться в Україні.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, поляки, візит, делегація, Федорчук
Оціни новину →
Переглядів: 347
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою