АвторизаціяРеклама

» » Бориспіль обіцяє новорічний «снігопад»

Бориспіль обіцяє новорічний «снігопад»

Новини у Борисполі

Ось уже кілька років поспіль передноворіччя приносить Борисполю нові святкові прикраси. Збірна ялинка-красуня, що приваблює погляд своєю елегантністю, мерехтлива блакитна куля на центральній площі міста, світлова ілюмінація на приміщенні міськвиконкому, «льодові» візерунки понад Київським Шляхом, «вітрила» та інші світлові сюжети на електроопорах — усе це з’являлося в Борисполі саме напередодні новорічних свят. Якими новими прикрасами порадує жителів міста святкове убранство Борисполя? Про це розповів перший заступник Бориспільського міського голови Микола Петрович Корнійчук.

— Ялинка за висотою і формою залишиться такою ж, як і торік. Новим елементом декору буде тільки світлова ілюмінація: на наше замовлення було виготовлено 32 сніжинки по 45-сантиметрів у діаметрі, які засвічуватимуться по черзі згори вниз і створюватимуть ефект падаючого снігу. Також на ялинку додамо трохи електрогірлянд.

Окрім того, ми замовили ще 22 світлових елементи на електроопори. Частина з них додатково буде встановлена на вулиці Київський Шлях з боку в’їзду із Києва, а також на вулицях Котовського та Головатого. На початку Київського Шляху гостей вітатимуть двоє янголят із сурмами (висотою 2 м), а далі супроводжуватимуть світлові ріжки, оздоблені зорями. На вулиці Головатого ілюмінація освітлюватиме відрізок дороги до ліцею. Далі проводити її ми поки що не можемо: у районі школи №6 не вистачає потужностей електроенергії навіть на вуличне освітлення.

Ці світлові елементи працюють на світлодіодах і коштують недешево, але ми знайшли можливість виділити кошти з міського бюджету. Людям потрібно відчувати наближення свята і бачити перспективу розвитку та оновлення.

Прикрашатиме місто не тільки бориспільська влада. Серед підприємств та закладів торгівлі усього міста оголошено конкурс на краще новорічне оформлення їхніх приміщень та святкову ілюмінацію. Переможця визначатимуть 29 грудня. Робота комісії проходитиме за участю представників засобів масової інформації міста. Нагороди вручатимуть у Новорічну ніч під час святкового концерту на площі перед міськвиконкомом.

Бориспільська ялинка та святкова ілюмінація засвітять свої вогні у п’ятницю, 25 грудня, о 16 годині.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 849
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою