АвторизаціяРеклама

» » Бориспіль на першій шпальті «Вісника Червоного Хреста України»

Бориспіль на першій шпальті «Вісника Червоного Хреста України»

Події в Борисполі

Бориспіль на першій шпальті «Вісника Червоного Хреста України» Коли про події в Борисполі та в Бориспільському районі розповідають місцеві засоби інформації, це природньо. Бо хто, якщо не вони? Коли підключаються журналісти інших ЗМІ, це вже ціла подія. Цього разу подію створив «Вісник Червоного Хреста України» №3(77) за 2016 рік, який розмістив на першій шпальті світлину з тренування Бориспільського загону швидкого реагування Червоного Хреста під час умовного терористичного акту.

Коротко нагадаємо, що відбувалось 10 вересня 2016 року на центральній площі міста. За легендою тренувань, під час масових заходів терорист приводить у дію вибуховий пристрій. Чимало людей гине, є поранені, серед них діти. Допомогу постраждалим надають медики Бориспільського загону швидкого реагування Червоного Хреста України та працівники Національної патрульної поліції міста Бориспіль. Мета тренувань – відпрацювати спільні дії лікарів і поліцейських, щоб оперативно надати допомогу великій кількості пораненим.

Починаємо гортати електронну версію «Вісника...», щоб почитати про бориспільський загін, про навчання, про рівень підготовки медиків і поліцейських, про аналіз спільних дій і помилок. Сторінок 28, але жодна про навчання в Борисполі не розповідає, окрім першої. І то, якщо не знаєш, де зроблено світлину і за яких обставин, ніколи не вгадаєш суті.

Натомість про Бориспільський загін швидкого реагування Червоного Хреста України розповідається в фотозвіті, який оповідає про те, як волонтери загонів швидкого реагування провели літо. Так, 18 червня бориспільські волонтери чергували в Києві на концерті гурту «Океан Ельзи». 6 і 8 липня – на музичному фестивалі UPark Festival, який проходив на столичному НСК «Олімпійський». Звісно, згадали про командира Бориспільського загону Євгена Черенка, який розповів, що в перший день (хедлайнери концерту – Red Hot Chili Peppers) чергували 18 членів загонів; першу допомогу надали 70 фанам, трьох із них госпіталізували. На цьому все.

Шкода, що «Вісник...» не розповів про тренування. Єжине радує, що написали про бориспільців. Можливо, в наступному номері ми ще щось дізнаємось про наших земляків. Усе ж таки, журнал виходить один раз на квартал і не все поміщається, зважаючи на ту кількість роботи, яку проводять волонтери Червоного Хреста в Україні.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
добровольцы, Красный Крест Украины, Бориспіль, Червоний Хрест
Оціни новину →
Переглядів: 1384
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою