АвторизаціяРеклама

  1. Новини
  2. »
  3. Події в Борисполі
  4. »
  5. Бориспіль на «Майдансі»

Бориспіль на «Майдансі»

Події в Борисполі

Нарешті бориспільські прихильники танцювального шоу «Майданс», що транслює телеканал «Інтер», мають вагому причину, аби регулярно дивитися цю передачу – у другому сезоні цього проекту бере участь команда Борисполя!

Окрім нашого міста, у проекті беруть участь Дніпродзержинськ, Донецьк, Запоріжжя, Київ, Крим, Львів, Одеса, Полтава-Комсомольськ, Рівне, Суми, Харків, Чернівці. Усі ці міста танцювальними па та оригінальними ідеями будуть боротися за головний приз – мільйон гривень для розвитку свого міста.

Отож, перший виступ на головному майдані країни і відповідно оцінювання та відбір кращих відбувалися 3 вересня. І не зважаючи на те, що Бориспіль став 13-м учасником шоу, до того ж, мав лише декілька днів на підготовку до виступу, а також біганину із пошуком костюмів та ще низку факторів, які могли б нашкодити виступу, команда нашого міста показала досить непогані результати, пройшовши у «Майдансі» далі і набравши 36 балів. А значить, будуть нові тренування, у команді з’являться нові учасники, виникатимуть нові ідеї. Відповідальний за них, зокрема, хореограф Ігор Ваганов, який і тренує бориспільських майдансерів. Саме він на перший виступ придумав сюжет із літаком, хмаринками та стюардесами, який бориспільські майдансери виконали під популярну пісню Йолки «Прованс». Втім, зважаючи на те, що Бориспіль у всіх асоціюється неодмінно із літаками та аеропортом, нічого іншого очікувати і не довелося.

Нагадаю, що доля кожного міста – у руках його вболівальників, адже, які б там оцінки не поставило журі, вивести команду до перемоги чи до наступного туру можуть лише глядачі, які проголосують за неї. Тож вболіваймо за своїх!

Юлія ГАМАН

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Майданс, Бориспіль, Танці
Оціни новину →
Переглядів: 1227
Рейтинг: 5.0/4

Коментарі

avatar

Новини за темою