АвторизаціяРеклама

» » Бориспіль — місто чистоти і порядку

Бориспіль — місто чистоти і порядку

Новини Борисполя

Міська влада робить все можливе, щоб Бориспіль став комфортним для проживання. Навіть у кризовий час продовжується асфальтування вулиць, тротуарів, оновлюються автобусні зупинки, будуються спортивні та дитячі майданчики. Міський парк стає дійсно культурним центром відпочинку. Та чи в змозі намаганнями лише однієї міської влади навести порядок і чистоту у місті? Сумніваюсь. Тут має не лише сказати своє слово громада, але й діяти у цьому напрямку. Бо там чисто, де не смітять і не клеять оголошення, де кому заманеться. Особливо допікає безконтрольне обклеювання оголошеннями, рекламою опор електричного освітлення вулиць. Реклама про асфальтування якоїсь невідомої фірми кілька місяців на стовпах так і «красується» по всьому місту й понині. Вже давно залишив наше місто цирк-шапіто, а барвисті рекламні плакати «радують» перехожих. Згадаймо, якою красивою була відреставрована автобусна зупинка «Міський парк». Погляньте нині, що з нею сталося. Обклеєна сотнями оголошень, зупинка втратила привабливість. Не думаю, що це дрібниці. З досвіду інших країн, можу навести приклад республіки Литва. Боротьба за чистоту на вулицях почалася ще за радянських часів. Тоді на охочих рекламувати ту чи іншу продукцію, продавати квартири, надавати послуги тощо накладалися досить вагомі штрафи. І за короткий час вулична реклама щезла, а згодом потрапила на сторінки газет. Нещодавно відвідавши Естонію, не побачив жодного рекламного оголошення на вулицях Таллінна. Для цього є рекламні засоби масової інформації.

Незабаром Бориспіль і тисячі сіл і міст країни, буде обклеєний плакатами кандидатів на пост Президента України. І знову ж це буде, як завжди, без погодження з міською владою та й безоплатно. Пригадую, як кілька років тому, перебуваючи в Італії під час парламентських виборів, приємно був здивований. Рекламні плакати політичних партій, що брали участь у виборах, розміщені лише на спеціальних щитах. Бо інакше винуватців чекали б великі неприємності — штрафи.

Цього року у Борисполі з’явилися акуратні, красиві рекламні щити. І все було б добре, коли б якісь негідники не підпалили один із них біля центрального ринку. Йдеться не лише про матеріальні збитки, а й про те, що ці «людці» залишаються безкарними. Так як і ті негідники, а інакше їх і не назвеш, котрі зламали гілля чотирьох із семи красунь-горобин, висаджених біля будівлі «Укртелекому». Безкарність породжує варварські вчинки молодиків. На жаль!

А от проїжджаючи вулицями Дзержинського та Котовського, бачив не завжди приємну картину. Біля садиб неприбране опале листя. Роботи, здавалося б, небагато: згребти листя та зробити з нього компости для наступного врожаю на своєму городі. Так ні, чогось чекаємо. А варто б не чекати викликів на адмінкомісію тих мешканців приватних садиб, де з боку вулиць лежать щебінь, пісок, інші будівельні матеріали. Тут є робота як для голів вуличних комітетів, так і для депутатів міськради.

Та все ж з кожним роком упорядкованих, красивих, уквітчаних садиб стає все більше і більше. Часом відбуваються і своєрідні змагання сусідів, хто більше посіє квітів, наведе лад біля садиби. Приємно пройти, проїхати такими вулицями і згадати добрим словом тих громадян, які роблять місто красивим, чистим, комфортним для проживання.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 939
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою