АвторизаціяРеклама

  1. Новини
  2. »
  3. Події в Борисполі
  4. »
  5. Бориспіль готується до «Майдансу» у Броварах

Бориспіль готується до «Майдансу» у Броварах

Події в Борисполі

Через відсутність у місті критого приміщення для 400 і більше людей команду Борисполя прихистили Бровари. Та чи стане виступ бориспільців на «Майдансі» у суботу, 17 вересня, подарунком Борисполю до Дня міста?

Перший виступ команди Борисполя на танцювальному проекті «Майданс» пройшов досить непогано – і бали солідні, і аплодисменти гучні, і захоплення членів журі справжнє. Початок непоганий, як для команди невеличкого (у порівнянні із мегамістами-учасниками проекту) міста. Та чи втримається Бориспіль на танцювальному полі? Дуже хочеться вірити… Але хід і організація тренувань учасників команди Борисполя, які тепер відбуваються у Броварах і були проведені 10 і 11 вересня, такої надії не вселили.

Цього разу на допомогу Борисполю прийшли Бровари – надали крите приміщення для проведення репетицій, адже свого приміщення (ні культурного, ні спортивного) для 400 і більше людей Бориспіль, на жаль, не має. Першого разу на головному майдані столиці виступали бориспільці, яких за декілька днів підготував хореограф Ігор Ваганов. От тільки даних про нього як хореографа в Інтернеті немає. Натомість є інформація, що Ігор Ваганов є інструктором «Київ Спорт Клубу», майстром спорту України із парусного спорту та призером міжнародних конвенцій «NIKE». Хореографією, як бачимо, і не пахне. Як немає складної хореографії під час тренувань у Броварах — за декілька вихідних днів майдансерів навчили нескладним рухам, оплескам у такт музиці (яку станом на суботу, 9 вересня, ще навіть не було затверджено!) та гучній «кричалці». Увесь же інший час тренувальних днів проходив марно. Діти в очікуванні свого хореографа, який постійно запізнюється на декілька годин, спілкуються на свої теми, катаються на роликах, жують набрані з дому харчі і просто відпочивають від навчання.

Та команда Борисполя такими нюансами не переймається. І не біда, що кожного дня до Броварів женуть недешеві автобуси, а діти повертаються додому без нових вивчених рухів; не біда, що на цілий тренувальний день на двох видається лише півлітра води, а харчів інколи не всім вистачає... Керівництво Борисполя від себе зробило усе, що могло: тут претензій немає. Підводить лише організація тренувань у самих Броварах. Діти, звичайно, усьому цьому раді, адже вони звільнені від навчання і виступатимуть на Майдані. А ось викладачі і керівники гуртків, яких зірвали з уроків, – не дуже, адже їхня місія у цих тренуваннях нульова.
І ще одне питання: який же подарунок зробить бориспільцям до Дня міста виступ нашої команди на Майдані, який відбудеться саме 17 вересня? Побачимо по телевізору...

Юлія ГАМАН

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Ігор Ваганов, Майданс, Бориспіль, бровари
Оціни новину →
Переглядів: 1429
Рейтинг: 5.0/3

Коментарі

avatar

Новини за темою