АвторизаціяРеклама

» » Бориспіль благоустроїли Леніним

Бориспіль благоустроїли Леніним

Події в Борисполі

У нашому житті-бутті вже класичною стала така ситуація: господар, бува, замете, прибере, вимиє до блиску найвидніші місця свого дому, а все сміття замість того, щоб винести й викинути подалі від хати на смітник, згребе в куток і там залишить, у кращому випадку – трохи прикриє його красивою рядниною. Дарма, що смердить.

Щось подібне сталося і в масштабах нашого спільного дому – Борисполя. Прибрали нарешті сміття у вигляді ленінської потвори з найвиднішого місця – центрального майдану навпроти міськради та й підгребли його до найближчого закутка між будівлями школи, райвідділу освіти, податкової. Про це писали «Вісті».

А ще силами ЗАТ «Агробудмеханізація» та інших організацій міста заходились прикрашати цей «пахкий» об’єкт, оздоблювати його дорогоцінним червоним камінням, сяючою позолотою. Звичайно, неабиякі гроші вгативши. І дивиться той Ленін на геть зруйнований провулок, що веде до базару, де люди ледь ноги не ламають.

— До Нового року ми його обов’язково відремонтуємо, але вже за бюджетні гроші, — втішають у міськвиконкомі. – А той вождь – то справа рук приватної «фірми».
Що ж, не будемо далі про це. Врешті-решт, якось воно не зовсім «того…», рахувати гроші в чужій кишені. Та й власник може витрачати їх так, як йому заманеться.

Та найбільше вражає інше. Чиновники від влади на запитання, хто врешті-решт вирішив поставити ленінський непотріб саме в те місце, лише таємниче віджартовуються. А в міському архітектурному відомстві кореспонденту «Вістей» сказали, що до нової архітектурної форми вони не мають якогось яскраво вираженого відношення. Проектування робила інша організація, котра має на це ліцензію. А бориспільським зодчим лише піднесли на розгляд, затвердження і дозвіл на реалізацію того, що називається планом благоустрою міста. Отакої! Ленінським непотребом благоустроїли Бориспіль.

Цікаво, чи після цього набуде статусу пам’ятника «ширпотребівський» витвір соцреалізму, визнаний 20 років тому як непотріб?
Склалося враження, що всім цим «парадом» повторного вознесення вождя на п’єдестал командували місцеві комуністи-ленінці. Замість того, щоб взяти приклад з ініціатора комуністичних суботників та «понести колоду» на своїх плечах, вони лише затято давали всілякі розпорядження. Що ж, з гаслами бігати – не колоду нести.

За всією цією вовтузнею із-за сміттєвих баків уважно спостерігає тамтешній пес Сірко, котрому не звикати до неприємних запахів і котрий не перебуває на балансі в жодного господаря. Тепер йому буде куди бігати справляти свою собачу потребу – в більш престижне місце.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Ленін, Бориспіль, пам’ятник
Оціни новину →
Переглядів: 1101
Рейтинг: 5.0/3

Коментарі

avatar
1
6 Спам
Да они уже вымерли эти коммунисты. Или одной ногой в могиле стоят. Оставте же в покое бедных стариков. Сколько можно заниматься переименовываниями улиц, перестановками памятников, вот этим вот метанием ненависти? Не только КПСС кстати ушло уже, но и РУХ по факту. РАзве не так? Отдельные только уникумы остались. Ультраправые националисты такие же ультраговнюки как и ультралевые коммунисты.Только вид с боку. Чего вот вы свидомые не возмущаетесь что у вас картошка дороже чем в Париже? Ах да, забыл - пепел Робеспьера бьётся о грудь))) С голоду сдохнем, но Ленин маст дай)
avatar
1
5 Спам
Статья специально для фонатов Российской територии, рускогаваряччих украинцев-бухарей, ничего не делателей патаму чта неуметели, проживателей здеся (патаму чта в Рассеи везде кроме Масквы Ж.ПА а здесь "Ого как вы тут живете...") трахалей и люмпенов, у которых нет ни родины, ни убеждений, ни идеалов, ни национальной культуры а только брюхо для жрания и писюлько для писания пивком...))) Пацелуйте покойного сифилитика-маразматика заразившегося от парижской шлюхи, создателя електроплуга, уничтожившего весь цвет Русской интеллегенции в брозовый зад... Для коммунистов которые ходят в церковь и живут в России под имперским флагом...
avatar
0
4 Спам
Кстати, Билкей интересно знает, что в Борисполе есть ещё один памятник Ильичу.... Или узнав от меня, теперь спать спокойно перестанет?
avatar
0
3 Спам
Да мне противно эту ультронационалистическую гомосятину читать. Нет уж, уволь - второй раз я это не вывезу.
avatar
0
2 Спам
Игореня ты не куришь нифига тему... Ну и читать по сути не умеешь ... Прочти не торопясь . А птом отписуся. Абы накапсить и все!
avatar
0
1 Спам
Пурги награл какой-то. О чём статья-то вобще? Пролетарский гнев типа?
avatar

Новини за темою