ВойтиРеклама

рецепти від читачів

» » Бокс не для слабкодухих

Бокс не для слабкодухих

Новости в Борисполе

На базі Бориспільської дитячо-юнацької спортивної школи у перші дні березня пройшла відкрита першість із боксу Київської області серед юнаків 1995 - 1998 років народження та молодших.

Захід зібрав разом юних спортсменів із області, які, обравши цей вид спорту, мають на меті не лише оволодіти технікою бойового мистецтва, а й виховати у собі силу волі, мужність, стійкість і витривалість, іншими словами, завдяки спорту стати справжніми чоловіками. Тому і з’їхалися до Борисполя боксери, щоб спробувати свої сили у змаганнях і поборотися за перемогу. Їхніми вірними супутниками на цьому шляху були, звичайно, тренери, підтримка яких підбадьорювала, надавала сил та натхнення у боротьбі.

Так, у змаганнях взяли участь 138 боксерів із Броварів, Обухова, Макарова, Ржищева, Баришівки, Фастова, Києва, а також Борисполя й таких сіл Бориспільського району, як Щасливе, Проців, Дударків. Кожен влучний удар, кожна перемога – це блиск в очах юних боксерів та схвальна усмішка на обличчі тренерів. Адже саме такі змагання на старті спортивної кар’єри хлопця допомагають зрозуміти, має він перспективу у спорті чи ні.

Відкрита першість із боксу, проведена у Борисполі, показала, хто на що здатен і хто чого вартий. Порадували, зокрема, бориспільські боксери. I місце вибороли Богдан Кметь, Максим Сайко, Владислав Антоненко, Олександр Дмітрієнко, Євгеній Пилипенко, Дмитро Сич та Дмитро Кононець. Тренують цих хлопців досвідчені тренери: майстер спорту СРСР Микола Іванович Степаненко та майстер спорту міжнародного класу Володимир Анатолійович Лазебник, які і були організаторами цих змагань.

Відповідно II місце серед бориспільських боксерів вибороли Ярослав Стороженко, Стас Жувак, Карина Лозинська, Артем Міняйленко та Дмитро Гринь. Підготував цих спортсменів тренер, майстер спорту СРСР Михайло Іванович Шкоруп. Гідні III місця на змаганнях стали Олексій Піддубняк, Іраклі Гуджеджиані, Петро Городенко, Євгеній Гаврилович, Артем Довгаль, Євгеній Липовецький та Валерій Гуджеджиані. Тренери — Сергій Степанович Кінаш та Ігор Миколайович Гудзь.

Варто зазначити, що ця відкрита першість із боксу пройшла за підтримки міського голови Борисполя Анатолія Соловйовича Федорчука, керівництва місцевої дитячо-юнацької спортивної школи, Київського обласного управління фізичного виховання та спорту і депутатів Бориспільської міської ради Романа Володимировича Шуменка, Володимира Олександровича Пилипчука, Віктора Івановича та Володимира Вікторовича Кондратенків.

Хочешь узнавать новости Борисполя первым? — Подпишись на Telegram Движение Борисполя
спорт, борисполь, ДЮСШ, бокс
Оцени новость →
Просмотров: 1257
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме