АвторизаціяРеклама

» » Бориспільська «Богиня Альти» обирала кращих

Бориспільська «Богиня Альти» обирала кращих

Події в Борисполі

Бориспільська «Богиня Альти» обирала кращих У Борисполі відбувся третій конкурс перукарського мистецтва «Богиня Альти - 2012». Конкурс проходив 24 травня у концертно-розважальному комплексі «Бархат» і став для Борисполя справжньою подією. Тим більше, що цей конкурс виходить далеко за межі своєї назви.

Адже майстерність показували не лише перукарі, але і візажисти та майстри манікюру. Змагання проходили у семи номінаціях: фантазійна зачіска «Магія часу», дитяча стрижка «Модна дітвора», чоловіча креативна стрижка, зачіска для випускниць «Яскраво, модно, святково», конкурс макіяжу «Останній штрих» та конкурс художнього розпису нігтів «Світ фантазії».

Нечасто доводиться бачити стороннім, як під руками майстра народжується диво. Наче з’являлася картина на полотні, так змінювалися образи під вправними руками і пензлем візажиста. Прискіпливо і обережно творили на нігтях свої шедеври майстри манікюру. А політ фантазії перукарів щодо перетворення красивого дівочого волосся на унікальні витвори мистецтва, здавалося, не мав меж.

На другому поверсі комплексу проходили майстер-класи, де можна було повчитися, як самим створити досконалий образ.

Доки шановане журі обирало найкращих, свій вибір робили і глядачі у номінації «Приз глядацьких симпатій» і автоматично ставали учасниками лотереї. Призи для лотереї надавали і самі учасники конкурсу, і спонсори, які допомагали у його організації. Підбиваючи підсумки, організатори конкурсу висловлювали подяку керівникам салонів міста, які брали участь у конкурсі, ТОВ «Будінвесттехноіндустрія ХХІ століття», ТОВ «ЕСТЕЛЬ УКРАЇНА», Компанії «BES», ТОВ «Марія», ТОВ «Акрос», депутату міської ради Локайчуку Ю.В., модельному агентству краси, етики та успіху «Обрана», салону квітів «Азалія», ФОП Погребному І.Д., ФОП Ляховичу Є.М., ФОП Бондарю О.М., ФОП Кришталь Н.Г.

Святкового настрою додавали виступи бориспільських артистів, які своїми талантами не поступалися майстрам-учасникам конкурсу.

Улюбленцем і глядачів, і учасників конкурсу став маленький хлопчик, стрижка якого відображала символіку «Євро-2012», а образ доповнювала спортивна форма та футбольний м’яч. Він був моделлю майстра Наталії Павлюк (центр манікюру «Вероніка»), яка стала кращою у номінації «Дитяча стрижка «Модна дітвора». У номінації «Фантазійна зачіска «Магія часу» кращою стала Ілона Маклакова (салон краси «Тропікана»). Першість у номінації «Зачіска для випускниць «Яскраво, модно, святково» віддали Ірині Мостовій (салон краси «Леді - Styl»). «Макіяж на тему «Останній штрих» найкраще вдався Людмилі Терещенко (центр манікюру «Вероніка»). У художньому розписі нігтів на тему «Світ фантазії» перемогу отримала ще одна представниця центру манікюру «Вероніка» Оксана Білорусець.

Призом глядацьких симпатій за найкраще втілення ідеї відзначили майстра того ж центру манікюру «Вероніка» Олену Джаббарову.

Завдяки цьому конкурсу жителі Борисполя знають, що краса, модна зачіска і висока майстерність спеціалістів — то не є привілеєм столиці. Бориспільські майстри можуть задовольнити найвибагливіших замовників.

Автор: Ірина ГОЛУБ

Джерело: http://i-visti.com

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, підпільний цех, новини
Оціни новину →
Переглядів: 1437
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою