ВойтиРеклама

рецепти від читачів

» » Бювет у подарунок бориспільцям до Дня Перемоги

Бювет у подарунок бориспільцям до Дня Перемоги

Новости в Борисполе

У Борисполі уже не перший рік діє міська програма «Питна вода», яка передбачає забезпечення питною водою усіх мікрорайонів міста. Переважна більшість місць, де жителі можуть запастися якісною питною водою, обладнані за рахунок міського бюджету. Але до цієї справи активно долучаються і благодійники.

Вранці 9 травня було відкрито ще один бювет у дворі біля будинку на вулиці Комуністичній, 11. Він збудований повністю за кошти депутата Бориспільської міської ради Юрія Миколайовича Сидоренка. За рахунок міської ради (силами комунального підприємства ЖРЕУ) було зроблено благоустрій, облаштовано невеличку клумбу, наведено порядок навколо.

Вода у бюветі, із глибини 86 метрів, виявилася настільки якісною (це підтвердили лабораторні аналізи), що фільтри поки що не ставили. Але якщо показники води зміняться, бювет обов’язково буде обладнано додатковими фільтрами.

Цей мікрорайон: вулиці Комуністична, Ленінградська, Френкеля — дуже забудований. Новим джерелом якісної питної води зможуть користуватися близько 5 тисяч жителів.

А у найближчих планах міської ради — будівництво бювету питної води із обладнанням інституту колоїдної хімії на вулиці Шевченка у приміщенні бойлерної, яке належить «Бориспільтепломережі». Він почне функціонувати уже в липні цього року.

Хочешь узнавать новости Борисполя первым? — Подпишись на Telegram Движение Борисполя
Бориспіль, жители
Оцени новость →
Просмотров: 906
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar
0
1 Спам
А когда на Февральской установят бювет? Массив большой.
avatar

Новости по теме