АвторизаціяРеклама

  1. Новини
  2. »
  3. Новини Бізнесу
  4. »
  5. Бізнесмени вимагають скасування податкових пільг

Бізнесмени вимагають скасування податкових пільг

Новини Бізнесу

Бізнесмени вимагають скасування податкових пільг Інвестиційна активність в Україні підвищилася на 0,2 пункт.

51% інвесторів вважає прийнятною скасування податкових пільг для окремих галузей економіки , при створенні механізмів їх компенсації і лише 2,9% представників бізнесу вважають, що необхідно залишити всі існуючі пільги.

Такі відомості були отримані в ході дослідження рівня інвестиційної активності в III кварталі, яке провела компанія Research & Branding Group на замовлення Державної податкової служби . В опитуванні взяли участь 253 керівника американських, європейських і вітчизняних підприємств, що працюють в Україні.

Згідно з результатами дослідження, індекс інвестиційної активності в Україні в жовтні 2012 р. підвищився на 0,2 пункту - до 4,43 за 10-бальною шкалою - в порівнянні з квітнем-2012.

За оцінками інвесторів, податкова система перейшла з четвірки серйозних перепон на шляху поліпшення інвестиційного клімату в четвірку менш тривожних перешкод. Також підприємці вважають, що в 3 кварталі 2012 р. знизився актуальність проблем великих витрат часу при подачі документів і необхідності фізичного контакту з працівниками податкового відомства, відсутність можливості подачі документів в електронній формі.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
вимагають, пільг, скасування, Бізнесмени, податкових
Оціни новину →
Переглядів: 961
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою