АвторизаціяРеклама

» » Без авралу розпочали опалювальний сезон у Борисполі

Без авралу розпочали опалювальний сезон у Борисполі

Новини у Борисполі

Бориспіль — одне з небагатьох міст України, яке розпочало теплопостачання без затримок. 15 жовтня до 15 години усі котельні вже працювали. До кінця дня майже всі були виведені на режим.

Із директором КПТМ «Бориспільтепломережа» Володимиром Івановичем Палінкою кореспондент зустрілася саме 15 жовтня по обіді, у день, коли у місті розпочинався опалювальний сезон. Не відчувалося, що цей день особливо напружений. Телефон не «розривався» від постійних дзвінків, керівник не поспішав на об’єкти, щоб вирішувати проблемні питання.

— Початок опалювального сезону не є чимось особливим, — зауважив Володимир Іванович, розпочинаючи розмову, — «Бориспільтепломережа» працює в нормальному режимі. Сьогодні до 15 години всі котельні були запущені. Якщо не сьогодні до вечора, то до завтра усі будуть виведені на режим. Ми маємо добу, щоб подати усім тепло. Якщо не вкладемось у цей час, зробимо людям перерахунок.

— А якби виникла необхідність розпочати опалювальний сезон раніше?
— «Бориспільтепломережа» була до цього готова. Ми повністю розрахувалися за спожитий газ і вже на початку жовтня були впевнені, що маємо ліміти на газ. Приємно відзначити, що останнім часом поліпшився рівень оплати населенням наших послуг. Зараз він складає 90-100%. Хоча боржники все одно є, і роботи з ними ми не припиняємо.

За два тижні до початку опалювального сезону були проведені пробні пуски котелень. Уже відразу після цього подали тепло до пологового будинку і неврологічного відділення ЦРЛ. 14 жовтня почали опалювати всю лікарню.

— Чи вдалося у цьому році вам продовжити заходи по енергозбереженню?
— Робота по реконструкції котелень та теплотрас міста проводилася не меншими темпами, ніж торік. Так, наприклад, замінено котел на вул. Нова-ІІ. На котельні, що на вулиці Радгоспна, проведено заміну двох пальників на котли. Продовжувалася реконструкція котельні ЦРЛ. Торік там були замінені котли, у цьому році встановлено нове насосне обладнання, замінено насос гарячого водопостачання.

Перекладено багато аварійних трубопроводів. До речі, у цьому році проводилася реконструкція переважно на магістральних теплотрасах. На котельні на вулиці Глібова у цьому році перевірятиметься ефективність частотного регулювання двигунів для економії електроенергії. Якщо експеримент дасть значну економію, продовжимо переобладнання інших котелень.

Саме завдяки таким заходам «Бориспільтепломережі» більше року вдається не підвищувати вартості своїх послуг, незважаючи на те, що наше життя дорожчає.

— А якщо газ подорожчає?
— Незначне підвищення вартості газу ми, напевне, витримаємо. А при значних змінах доведеться проводити корегування. Але хотілося б, щоб бориспільці були впевнені: у місті є стабільне підприємство «Бориспільтепломережа», і воно виконує свою роботу — дбає про те, щоб тепло подати вчасно. Важливо тільки, щоб споживачі вчасно його оплачували.

Принагідно хочу повідомити, що із 15 жовтня до 15 квітня діятиме новий графік подачі гарячої води. Тепер гарячу воду споживачі отримуватимуть у п’ятницю з 17.00 до 23.00; у суботу, неділю та святкові дні з 9.00 до 23.00.

У випадку проблем із теплопостачанням звертатися до диспетчера за телефоном: 15-57

Ірина Голуб

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 874
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою