АвторизаціяРеклама

» » Байкер вирішив стати фермером

Байкер вирішив стати фермером

Новини з району

Нещодавно на телеканалі СТБ стартував проект «Фермер шукає дружину». Серед десяти учасників є і наш земляк 22-річний Антон Войтенко з села Іванків, Бориспільського району. Познайомилася з молодим фермером на пасовищі, де він разом зі своїм вірним другом — собакою Філімоном Рудольфовичем (Філом) московської сторожової породи випасав овець і кіз. Цікаво, що не відставало від стада і чорне поросятко.
Звичайно, справлятися із різноманітною сільськогосподарською роботою (бути за керівника, пастуха, ветеринара) міському юнакові досить непросто. Та Антон із захопленням розповідає про роботу на своїй невеликій фермі.

— Антоне, як сталося, що ти, киянин, став фермером?
— В Іванкові мешкали мої дідусь і бабуся. Я часто бував у них, допомагав по господарству.
Три роки тому у моєму житті настав переломний момент. Я потрапив в аварію. Через травму ноги майже півроку пробув удома. Саме у селі я заново навчився ходити.
До цього я мешкав на Харківському масиві, де просто задуха через нестачу кисню. Зранку встанеш — голова болить, навіть після 10-годинного сну, а в селі і 6 годин вистачає, щоб відчувати себе здоровим і бадьорим. Ми збудували у селі будинок, викопали озеро, у якому щодня купаємося. Тут чисте повітря, продукти харчування, вирощені власними руками. Сьогодні ж увесь світ переходить на екологічно чисту продукцію. Я б хотів, щоб і мої діти тут народилися.

— Чи зрозуміли твої наміри — завести ферму — твої друзі?
— Багато хто не розумів, крутив пальцем біля виска. Тепер приїздять у гості, їм подобається природа, мої тварини.

— Але ж треба важко працювати...
— Працювати потрібно скрізь. Під лежачий камінь вода не тече. Якщо ти хочеш чогось досягти, то треба дуже багато працювати.

— Чи маєш ти сільськогосподарську освіту?
— Раніше я працював автослюсарем-електриком. Спочатку, коли з’явилася ферма, думав над тим, що варто здобути спеціальність ветеринара. Курсів, на жаль, немає, а витрачати 5 років на навчання, навіть заочно, у мене немає часу. Я читаю книги, знаходжу необхідну інформацію в Інтернеті. За три роки роботи з тваринами набув власного практичного досвіду з ветеринарії. Думаю, що знаю вже не менше, ніж спеціалісти.

— Наскільки велике ваше фермерське господарство?
— У нас 6 гектарів землі. Є вівці, кози, в’єтнамські свині, міні-пігі (декоративні поросятка), страуси, качки, гуси, кури. Тварин я вирощую для розведення стада; дещо продаємо. Найулюбленіші тваринки мають імена, дуже ручні. Вони у мене, як циркові артисти. Молоко реалізуємо для місцевих мешканців. Люди знають, що молоко у нас смачне і якісне.

— Хто допомагає по господарству? Хто доїть кіз і овець?
— Допомагає мама. Але дою корову і 25 кіз сам. Траву на сіно кошу сам, частину купуємо.

— Як ти потрапив на телебачення?
— Ми з мамою раніше знімалися у масовках. А коли у нас з’явилася ферма, почали зніматися тварини: кізка Забава — у фільмі «Нікому тебе не віддам», дві в’єтнамські свинки і вівця на каналі «1+1» брали участь у передачі «Володар темряви». Під час передачі на СТБ «Україна має талант», де знімали моїх теличок разом із учасниками-співаками, мені самому запропонували стати учасником нового проекту «Фермер шукає жінку». Я погодився, оскільки зовсім не маю часу на спілкування. Адже не секрет, що багатьох дівчат відлякує село, ферма, робота з ранку до вечора.

— Ти справді покладаєш великі надії на те, що за допомогою проекту ти можеш знайти свою суджену? Якою має бути твоя майбутня наречена?
— Не можу говорити про усіх учасників проекту, але я спілкуюся з одним фермером, якому вже за тридцять, і він також, як і я, насправді хоче знайти свою половинку. Дівчат багато, як сказав він, але насправді багатьом потрібні тільки його гроші. Я хочу, щоб ми разом з майбутньою дружиною заробляли гроші, відпочивали, створювали сімейний затишок, виховували дітей. Мені не потрібен піар, як пишуть в Інтернеті. А недавно прочитав на форумі СТБ про себе, що я нібито актор. Люди не вірять, що хлопець із міста може доїти козу чи корову.
Найперше, я хочу, щоб поряд була людина, з якою було б про що поговорити. Головне — мати спільні погляди на життя, взаєморозуміння, гарні стосунки у родині. А ще важливо, щоб дівчина любила тварин, була романтичною і життєрадісною.

— Ти дуже любиш тварин. Які ще маєш захоплення?
— Я байкер. Любов до мотоциклів залишилася, незважаючи на те, що отримав тяжку травму, перебуваючи за кермом (аварія сталася не з моєї вини). Цікавлюся виготовленням ножів. Люблю, щоб на кухні ножі були гострі. Дуже люблю читати, особливо Пауло Коельо і Конана Дойля. Планую ще перечитати світову класику, яку не читав у школі. На пасовище обов’язково беру книжку. Люблю слухати музику.

— Про що мрієш?
— Я хочу добудувати будинок. Мрію про велику дружну сім’ю. Хочу, щоб у моєму домі збиралося багато родичів і всі разом відзначали свята.

— Твої основні життєві цінності.
— Останнім часом я повністю змінив життєві цінності. Якщо раніше я хотів просто квартиру, машину, мотоцикл, то тепер зрозумів, що значно цінніше посадити дерево… Гроші, матеріальні цінності сьогодні є, а завтра немає. Але залишаються друзі, родина, посаджене дерево. А також дуже важливо мати міцну сім’ю.
Привітний щирий хлопець, цілеспрямований і життєрадісний, працьовитий і освічений. Саме таке враження залишилось після знайомства з Антоном Войтенком. Тож хочеться побажати йому успіхів, здійснення мрій і знайти свою половинку.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 1172
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою