АвторизаціяРеклама

» » Автомобільне диво від «Еко-маркету»

Автомобільне диво від «Еко-маркету»

Новини у Борисполі

Людям хочеться вірити у диво. А в часи кризи, коли про стабільність лише мріємо, дива хочеться особливо — нехай і звичайного, так би мовити, побутового. Й іноді воно стається!

Саме як маленьке диво сприйняла виграш автомобіля Валентина, постійний покупець «Еко-маркету», що на вул. Маяковського, 17. Нагадаємо, що виграти автомобіль міг кожен, хто зробив у цьому магазині покупку на суму від 299 грн.

Ми попросили щасливу володарку новенького авто поділитися емоціями щодо несподіваного подарунка долі.

— Валентино, що Ви відчули, коли дізналися про виграш?
— Спочатку не повірила! Розгубилася, мене охопила якась ейфорія. Невже виграла саме я? Це ж просто дивовижно! Машину я отримала швидко. У суботу оголосили про виграш, а у вівторок у мене вже було своє авто! Я вдячна «Еко-маркету» за подарунок.

— Вам вже доводилося вигравати подібні призи?
Так, як і Валентина, не відразу повірив у свій виграш і ще один покупець «Еко-маркету», який виграв своє авто у магазині міста Борисполя, що на вул. Київський Шлях, 2/14, де також проводилася акція «Автомобіль» від «Еко-маркету» при покупці від 299 грн.

— Я взагалі не вірив, що хтось може чесно виграти такий подарунок! — зізнався Володимир Жирнов. — До цього ніколи не доводилося вигравати. Коли оголосили, що я виграв машину, не зміг це відразу усвідомити. Спочатку дуже сильно забилося серце, а потім прийшла радість! У мене вже є автомобіль, тому цей планую подарувати дружині!

— Ви часто робите покупки в «Еко-маркеті»?
— Так, я тут близько живу, тому скуповуюсь у цьому магазині і дуже задоволений. Тепер планую брати участь в усіх акціях!

Отже, відгуки переможців підтверджують слова героя відомої повісті Олександра Гріна «Червоні вітрила» про те, що потрібно «робити дива власними руками». Схоже, мережі «Еко-маркет» це вдається!

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 917
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою