АвторизаціяРеклама

» » АТАСС Бориспіль підняв ціну за проїзд в Skybus'ах

АТАСС Бориспіль підняв ціну за проїзд в Skybus'ах

Новини Борисполя

АТАСС Бориспіль підняв ціну за проїзд в Skybus'ах Автобус Skybus, що курсує між центральним київський залізничним вокзалом та міжнародним аеропортом «Бориспіль», відтепер коштуватиме для пасажирів набагато дорожче.

Поїздка в аеропорт коштуватиме мандрівникам і зустрічаючим на 60 відсотків дорожче, а точніше замість 25 гривень тепер потрібно платити 40 гривень.

Оголошення про зміну вартості датовано першого травня, до слова, зміна вартості проїзду торкнулася і маршруту аеропорт Бориспіль - метро Харківська, яка виросла з 20 гривень до 25.

Таке різке підвищення вартості проїзду на автобусі робить цілком вигідним використання таксі, яке обходиться в 150-200 гривень для поїздок в аеропорт або з нього, якщо в поїздку вирушають компанія або сім'я з чотирьох чоловік.

Трохи раніше стало відомо про розробку проекту Повітряний експрес, що припускає в перспективі будівництво залізничної станції безпосередньо в аеропорту Бориспіль.

Щоб залізничний проект став рентабельним, виходячи з мінімальних розтрат, квиток повинен становити не менше 80 гривень в одну сторону. Про це два роки тому казав Борис Шахсуваров, керівник аеропорту.

Цікаво, що автобуси Skybus, в яких вартість проїзду складало 25 гривень, називали головним конкурентом майбутнього Аероекспресу.

Що стосується автобусів Skybus, то їх оператором є компанія АТАСС Бориспіль розташована у місті Бориспіль, яка до 2012 року функціонувала під назвою «Політ». Ця назва була ще з часів Радянського Союзу.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
проїзд, Бориспіль, АТАСС, ціну, підняв, Skybus'ах
Оціни новину →
Переглядів: 1811
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою