АвторизаціяРеклама

» » Атака на точку продажу баштанових у Чубинському

Атака на точку продажу баштанових у Чубинському

Новини з району

Атака на точку продажу баштанових у Чубинському Про займання точки продажу кавунів та динь у селі Чубинське Бориспільського району Київської області повідомила в соцмережі Оленька Владимировна. Вона відзняла та оприлюднила відео про це на сторінці загальнодоступної групи "Громада сіл Чубинське, В.Олександрівка, М. Олександрівка, Безуглівка". Також вона повідомила, що були викликані пожежники.

Переглядаючи відео, можна припуститись кількох версій, але правильною буде одна. Як варіант, могло статись коротке замкнення в електромережі. Але точка не підключена до електроенергії, тому ця версія відпадає.

Можливо до підпалу причетні конкуренти. Втім, вони б діяли швидко, ефективно та напевно. Наприклад, облили б прилавок легкозаймистою сумішшю. Щоправда, на відео видно, як полум’я ледь розгорається.

Тому більш вірогідно, що до підпалу може бути причетна місцева молодь, яка заради пустощів підпалила синтетичне накриття.

Сподіваємось, відповідні служби розберуться в причинах займання точки продажу, винних знайдуть та притягнуть до відповідальності.

Відео за посиланням:
https://www.facebook.com/100022112747422/videos/514329902647430/
https://www.facebook.com/vildshpittse/videos/2313107068950814/

Хочеш дізнаватися новини Борисполя першим? — Підпишись на Telegram Движение Борисполя
Бориспільщина, підпал, Чубинське, рятувальники, пожежа
Оціни новину →
Переглядів: 727
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новости по теме