АвторизаціяРеклама

» » Альтернатива стадіону «Колос» - виявляється, це реально

Альтернатива стадіону «Колос» - виявляється, це реально

Новини у Борисполі

Ставлення бориспільців до комунальної власності шокує. Стадіон поблизу «Школи лінгвістики» – яскраве тому підтвердження. Обписані стіни, зламані лавки, паркани, всюдисуще сміття… Зараз він у дуже занедбаному стані, але має потенціал для того, щоб на ньому проводились матчі високого рівня, також щоб бути гідною базою для занять школярів.

Громадською організацією «Фронт Змін» саме цей стадіон був обраний для проведення зональних змагань та фіналу футбольного турніру за кубок «Фронт Змін Бориспіль». Стадіон «Колос» нині орендує київський ФК «Арсенал», і графік ігор, що проводяться, дуже щільний, а тому проводити свої ігри у міста фактично немає можливості. Альтернативним майданчиком може стати стадіон поблизу «Школи лінгвістики», але якщо довести його до ладу. І кошти на це не такі вже великі потрібні, головне ― проявити ініціативу, ретельно спланувати, організуватися та трохи попрацювати. На сьогодні членами ГО «Фронт Змін» зроблено перший крок: складено та узгоджено з міської владою перелік робіт, графік їх виконання. Металеві конструкції стадіону та паркан довкола будуть наново пофарбовані, сидіння змінені на нові, зникнуть написи на стінах, від яких у нормальної людини волосся може стати дибки, в адміністративній будівлі з’явиться електрострум.

Вже зроблено і другий крок – прибрано сміття, демонтовано рештки лавочок, пофарбовано основи під нові, відновлено адмін-будівлю. Денис Олександрович Шарапов («Столярна мануфактура Горавського») і Сергій Володимирович Гудименко (будівельна компанія «Тіара»), члени ГО «Фронт змін», відповідальні за цей проект. Під їх керівництвом виконують необхідні роботи активісти Бориспільського міського осередку ГО «ФЗ», гравці ФК «Бориспіль». Допомагає директор «Школи лінгвістики» С.Г. Мазур, залучаючи школярів в рамках уроків трудового навчання.

На цьому стадіоні 19 грудня 2009 року буде проведено фінал футбольного турніру за кубок «Фронт Змін Бориспіль», з видовищною грою, урочистостями для переможців, польовою кухнею. До цього часу реконструкцію стадіону потрібно завершити. Низку робіт в рамках загальноміського суботника заплановано на 12 грудня, початок об 11:00. До участі запрошуються всі громадяни, охочі зробити свій внесок у розбудову міста та долучитися до змін на краще.

Оксана Макаренко, прес-секретар Бориспільського міського осередку ГО «ФЗ»

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 799
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою