АвторизаціяРеклама

» » «AeroMall» відправився в політ

«AeroMall» відправився в політ

Новини Борисполя

Подією минулого тижня у Борисполі стало відкриття торгово-розважального комплексу «AeroMall», яке відбулося минулої п’ятниці.

Навіть губернатор Київщини Анатолій Йосипович Присяжнюк знайшов вікно у своєму щільному графіку і завітав до нашого міста, щоб узяти участь в урочистій церемонії.

— Це дійсно знакова подія і для нашого міста, і для всього Київського регіону, наголосив у своєму вітальному слові мер Борисполя Анатолій Соловйович Федорчук. — Сьогодні багато говорять про те, що у нашій країні криза. Бориспіль переконує у протилежному: якщо закачати рукава і взятися до роботи, то все буде добре. Хочу подякувати компанії «Стальінвест», яка не лише звела у Борисполі такий грандіозний комплекс, але й зробила фінансовий внесок у розбудову нашого міста. 3,7 млн. грн було перераховано до бюджету Борисполя. Вони підуть на будівництво доріг, тротуарів, освітлення вулиць, ремонт шкіл... Ще 400 тис. грн отримало безпосередньо на свій розвиток КП «Бориспільводоканал». Це дозволить не підвищувати тарифи на воду для населення.

Завдяки відкриттю цього торгово-розважального комплексу у місті Борисполі створено близько 1000 робочих місць. І працюватимуть там не лише жителі Борисполя, але й цілого регіону Київської області та міста Києва. Над будівництвом цього комплексу працювали бориспільські компанії: ТОВ «Базис-проект», ПрАТ «Агробудмеханізація», КП «Бориспільводоканал» та ВАТ «ПМК-508».

ТРК «AeroMall» — це не лише супермаркети, магазинчики, кафе, бари, а й більярд, боулінг, розважальні атракціони для дітей. Загальна його площа складає 20 тис. кв. м, торгова — 16 тис. кв. м.

Поруч із комплексом «AeroMall» зарезервовано майданчик площею два гектари під льодовий палац. Сьогодні місто шукає інвестора, який би взявся фінансувати його будівництво.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 1019
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою