Днями у залі міської ради за Кубок КВК у мистецтві вдало пожартувати над іншими і від д" />

АвторизаціяРеклама

» » А у Борисполі жити весело!

А у Борисполі жити весело!

Новини Борисполя

Днями у залі міської ради за Кубок КВК у мистецтві вдало пожартувати над іншими і від душі посміятися над собою змагалися держслужбовці, освітяни, телевізійники та медики.
Раз на рік зі сльозами на очах Бориспіль сміється над собою — КВК серед організацій міста, започаткований минулого року, «дав жару» і цьогоріч, поклавши на лопатки буденні проблеми, турботи, непорозуміння. Жартували над всім і усіма, що і хто стосується міста: слабким правопорядком, поведінкою потенційних кандидатів на посаду міського голови, земельними чварами, Борисполем як містом європейського зразка... Воно й не дивно, адже виступи були орієнтовані на тему гри — «Життя Борисполя яскраве». Ось і показали усі фарби бориспільського життя ті, хто, власне, і малює яскраві міські картинки: працівники виконкому, медичної та освітянської галузей, а також журналісти місцевого телеканалу «Бориспіль».
Приємно вразила команда медиків, яка дебютувала цього року. Окрім того, що на сцену разом із молоддю вийшли і зрілі представники цієї галузі, вони ще й виступили достойно! А побажання від цієї команди залі, щоб ті медичних працівників бачили лише на сцені, гідно було оцінене і сприйняте вболівальниками усіх команд і просто глядачами.
От тільки доцільність запрошення до суддівства переяславців викликала сумнів: чи зрозуміють бориспільські жарти і містечкову специфіку гумору? Звичайно, переяславці не так бурхливо реагували на жарти кожної із команд, як присутні у залі бориспільці. Але оцінки виступам бориспільської еліти ставили достойні. У результаті кількагодинного плачу від сміху та приємного емоційного виснаження — результати гри, згідно із якими Кубок КВК цього року перейшов до команди працівників виконкому. Вітаємо переможців!

Юлія ЛИСИЦЯ
Фото Віктора СПІВАКА

джерело: Вісті

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 874
Рейтинг: 0.0/0

Коментарі

avatar

Новини за темою