На місцевій географічній карті існує не один, а два Борисполі. Один – той, що з пам’ятн" />

АвторизаціяРеклама

» » А НА ЦВИНТАРІ ЖИВІ З ВИЛАМИ СТОЯТЬ…

А НА ЦВИНТАРІ ЖИВІ З ВИЛАМИ СТОЯТЬ…

Новини Борисполя

На місцевій географічній карті існує не один, а два Борисполі. Один – той, що з пам’ятником комуністу Леніну посередині, а другий – з десятками тисяч пам’ятників і хрестів на могилах покійних земляків. І є кілька днів навесні, коли майже весь нині сущий люд із «Борисполя-1» прямує до «Борисполя-2».
Цього року поминальні дні припали на минулі понеділок і вівторок. У переддень Гробків на Рогозівському цвинтарі біля центрального входу як мурашки копошилися люди з вилами й лопатами, перекидаючи у причіп обдертого тракторця величезну купу сміття.
— На жаль, далеко не всі нині сущі бориспільці піклуються, щоб на кладовищі було тихо, спокійно й чисто, — говорить начальник ритуальної служби Бориспільського комунгоспу Віра Григорівна Козаченко. — Протягом останнього тижня ми вивезли десятки тонн сміття. Аби ж то люди кидали його у спеціально відведені місця, а то ж просто кому де заманеться. Ось, наприклад, із гущавини старої частини цвинтаря наші семеро працівників ледь не голими руками виносили сміття. Працювали без вихідних і в понадурочний час. Після Гробків ще три-чотири дні будемо прибирати.
— Хай нам ще хоч одного трактора пришлють! — вставили й свого «п’ятака» навздогін кореспондентові зморені від роботи жінки з вилами в руках.

Володимир БІЛКЕЙ
Фото автора

джерело: Вісті

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 796
Рейтинг: 0.0/0

Коментарі

avatar

Новини за темою