АвторизаціяРеклама

» » 7 лютого: цей день в історії Бориспільщини (+світлини)

7 лютого: цей день в історії Бориспільщини (+світлини)

Новини Борисполя

7 лютого: цей день в історії Бориспільщини (+світлини) Колектив інтернет-видання «Це Бориспіль» хоче поділитися тими подіями, які відбулись у Бориспільському краї цього дня, 7 лютого різних років.

2011 рік – стартує конкурс на кращий ескіз бренду міста Бориспіль. Тривав він до 20 серпня 2013 року. Переміг проект на якому зображений літак, що піднімається в небо зі слоганом: "Бориспіль – почни тут".

2014 рік – у відділі "Сучасний Бориспіль" відкрилася виставка графічних картин Володимира Відеречка "От де, люди, наша слава...", присвячена 200-річчю від дня народження Т. Шевченка.

2014 рік – у Бориспільській райдержадміністрації обговорили можливість створення в Бориспільському районі телевізійного каналу. Із такою пропозицією виступив голова Бориспільської РДА Андрій Гриненко. На жаль, пропозиція так і залишилася пропозицією. Почалася війна на сході, А.Гринеко звільнився, про районний телеканал із часом забули.

2017 рік – у період із 23 січня по 7 лютого в місті Борисполі проходив Чемпіонат міста з волейболу серед шкільних збірних команд. Проводили його в спортивній залі Бориспільської ДЮСШ. Перше місце завоювала команда юнаків Гімназії "Перспектива". А серед дівчат найсильнішою та вправнішою виявилась команда НВК "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – ЗОШ -ІІІ ступенів" ім. К.Могилка.

2020 рік – у період із 29 січня по 7 лютого було тимчасово призупинене навчання в Бориспільських міських школах. Причина – збільшення кількості захворілих учнів на ГРВІ. Відповідний Протокол №1 підписала комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 28 січня 2020 року, управління освіти і науки Бориспільської міської ради видало наказ №44 від 28.01.2020 р.

2020 рік – у Борисполі о 15:00 у приміщенні міського будинку культури відбувся ювілейний концерт «Музико, ти - мої крила» композитора, заслуженого працівника культури України Сергія Сокура. Концерт пройшов за сприяння Управління культури, молоді та спорту Бориспільської міської ради та Бориспільської музичної школи імені Лариси Остапенко.

2020 рік – у ДПТНЗ «Бориспільський профліцей», пройшли традиційні змагання військово-патріотичного спрямування на кубок «Боривітер», які тривали з 7 по 9 лютого. Команди змагались у метанні гранати, проходженні замінованого приміщення, стрільби з імітаційного міномета, пожежній естафеті.
Перше місце виборола команда ОЗ "Бутенківська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Ю.П.Дольд-Михайлика" Кобелицької райдержадміністрації (смт. Бутенки, Полтавська обл.). Друге – ГО "МВПСТО "Боривітер" (ДПТНЗ "Бориспільський профліцей", м. Бориспіль, Київська обл.). Третє – ГО "Клуб військової справи "SPOTTER" (м. Бориспіль, Київська обл.).

Якщо ви знаєте більше визначних дат із історії міста Борисполя та Бориспільського району, пишіть нам на нашу електронну пошту: info@borispol.org.ua. Чекаємо на ваші листи-повідомлення про історичні дати, тісно пов’язані з Бориспільським краєм.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
дати, Район, Бориспіль, визначні, історія
Оціни новину →
Переглядів: 320
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою