АвторизаціяРеклама

» » 7 грудня: цей день в історії Бориспільщини

7 грудня: цей день в історії Бориспільщини

Суспільство

7 грудня: цей день в історії Бориспільщини Колектив інтернет-видання «Це Бориспіль» хоче поділитися тими подіями, які відбулись у Бориспільському краї 7 грудня у різні роки.

2010 рік – відбулося засідання громадської ради при Бориспільському міськвиконкомі, на якому обговорювалося питання про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів за №996. Згідно з цією постановою, громадські ради потрібно створювати кожні два (а не три) роки. Також обмежена участь громадськості у діяльності громадських рад. Зокрема, свого представника у громадській раді не можуть мати політичні партії, органи самоорганізації населення, комунальні засоби місцевої інформації. А склад громадської ради визначається не кількістю бажаючих, а рейтинговим голосуванням.

2012 рік – для жителів та гостей міста Бориспіль відбувся концерт гурт SHERIFF, який провели в Бориспільському байкер-пабі «Night-Road». Нагадаємо, гурт SHERIFF складається з чотирьох однодумців-музикантів, вони грають кавер-версії популярних вітчизняних і зарубіжних пісень 70-90х років: Deep Purple, ZZ Top, Арія, Круїз, Ozzy Osbourne, Машина Часу, Dire Straits, Beatles, Браты Гадюкины, Garry Moore, Whitesnake, Океан Єльзы... і т.д.

2015 рік – в Бориспільській райдержадміністрації відбулося засідання, на якому обговорювали питання про якісне та збалансоване харчування в дитячих садочках та школах Бориспільського району. Перевірка навчальних закладів показала, що харчування не є збалансованим, оскільки не виконуються норми вживання дітьми фруктів, сиру, риби, кисломолочних продуктів. У підсумку прийняли рішення створити комісію для аналізу ситуації та вирішення даної проблеми.

2015 рік – у Бориспільському державному історичному музеї відбувся майстер-клас із виготовлення новорічних прикрас із солоного тіста. Провела його місцева майстриня, член мистецького клубу "Спілка художників Борисполя" Тетяна Кучмій.

2016 рік – у Бориспільському міському будинку культури відбулася презентація першої поетичної збірки та музичного альбому поета Валерія Мартишко. Крім того, в рамках презентації відбувся концерт за участі: хору Академічного ансамблю пісні й танців Державної прикордонної служби України, Заслуженого уртиста України, композитора Олександра Бурмицького, Заслуженої діячки мистецтв України Людмили Бурмицької, Народного любительського хору "Червона калина" (керівник та дерижер Микоал Халамай), письменника, історика Романа Коваля, поетеси Олени Іщенко, Ігоря Самофалова та групи "Шевченко-Блюз".
Усі гості концерту отримали в подарунок поетичну збірку та музичний альбом від автора.

2019 рік – Народний аматорський вокальний ансамбль «Купава» із села Дударків, Бориспільського району (художній керівник Валентина Прокопенко) переміг на Всеукраїнськом фольклорному фестивалі-конкурсі обрядів та пісень зимового календарного періоду «Калита», який проходив у будинку культури міста Ірпінь.

2019 рік – депутати Бориспільської міської ради VII скликання звернулися до Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука, Міністра розвитку громад та територій України Альони Бабак щодо об’єднання всіх сільських рад Бориспільського району в Бориспільську міську територіальну громаду з центром у місті Борисполі.

Якщо ви знаєте більше визначних дат із історії міста Борисполя та Бориспільського району, пишіть нам на нашу електронну пошту: info@borispol.org.ua. Чекаємо на ваші листи-повідомлення про історичні дати, тісно пов’язані з Бориспільським краєм.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
визначні, історія, цей день, дати, Бориспіль, Район
Оціни новину →
Переглядів: 408
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою