АвторизаціяРеклама

» » 7 червня: цей день в історії Бориспільського краю

7 червня: цей день в історії Бориспільського краю

Новини Борисполя

7 червня: цей день в історії Бориспільського краю Сьогодні 7 червня 2020 року. Редакція інтернет-видання «Це Бориспіль», продовжує розповідати історію Бориспільщини.

Насильницьке відмежування селянських земель від поміщицьких угідь, бо воно супроводжувалось як правило, зменшенням наділів або зміною їх гіршими землями. 7 червня 1878 року (в день Св.Трійці) в селі Іванків біля сільської управи зібралися казенні селяни. Прийшло 11 п’яних куркулів. Озброївшись кілками, вони накинулися на селян і розігнали їх. Волосний суддя, сільський писар і староста врятувалися втечею. Найбільше дісталося збирачу податків, якого били ногами. Лише старшина і становий пристав утихомирили розбійників, і їм довелося 4-5 днів перебувати під арештом при волосному правлінні. Попри це іванківські селяни добилися свого. Їх наділяли землю цілий рік: із 10 жовтня 1878 року по 10 жовтня 1879 року.

7 червня 2009 року вперше на рівні міста відзначили свято Трійці. Проходив захід на території Бориспільського державного історичного музею.

Період із 7 по 13 червня 2016 року відзначився, за інформацією Бориспільського відділку Національної поліції, масовими бійками. Також у цей період: сталось самогубство через повішання 35-річного чоловіка; масово виявляли автівки з підробленими документами; доставили в лікарню неповнолітнього з ознаками наркотичного отруєння; звертався іноземець, якого побили та відібрали цінні речі (це не перше звернення англійця, оскільки останній зловживає спиртним і постійно потрапляє в такі ситуації, в Бориспіль приїхав до сестри); шукали людину, яка постійно зафарбовувала знак «Рух вантажних автомобілів заборонено» на в’їзді на вулицю Ясна; в Борисполі сталось дві пожежі; у мікрорайоні УМБ-17 знайшли 152 мм снаряд часів ВВВ.

Знаєте більше історичних дат? Надсилайте їх на нашу електронну пошту: info@borispol.org.ua.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, історія, дати, визначні, Район
Оціни новину →
Переглядів: 192
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою