АвторизаціяРеклама

» » 6 листопада: цей день в історії Бориспільщини

6 листопада: цей день в історії Бориспільщини

Суспільство

6 листопада: цей день в історії Бориспільщини Колектив інтернет-видання «Це Бориспіль» хоче поділитися тими подіями, які відбулись у Бориспільському краї 6 листопада у різні роки.

2008 рік – в Бориспільській міській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7 пройшов відкритий урок фізкультури, який провів Василь Вірастюк.

2013 рік – у музеї «Сучасний Бориспіль» розпочала свою роботу персональна виставка творчих робіт Яни Астахової на тему живопис, графіка. Тривала вона до 30 листопада.

2013 рік – у приміщенні Бориспільської міської центральної бібліотеки відбувся круглий стіл за участі представників національних меншин, які проживають у Борисполі.

2013 рік – у музеї «Сучасний Бориспіль» пройшов семінар для вчителів 4 класів на тему "Мандрівка у країну Поета". Підготувала та провела семінар вчитель-методист Ліцею "Дизайн-освіта" ім. П.Чубинського Лариса Гук. На семінар також була запрошена Лариса Цілик – авторка поетичних творів для дітей.

2014 рік – у бориспільському Міському будинку культури відбувся міський конкурс "Випускниця-чарівниця – 2015". Перемогла учениця Ліцею "Дизайн-освіта" імені П.Чубинського Катерина Рахуба. Під час проведення конкурсу відбувся збір коштів для потреб воїнів АТО. Вдалося зібрати близько 2,5 тисяч гривень.

2015 рік – на території Бориспільської центральної районної лікарні, на одному з дерев, з’явився образ Божої матері. З’явився він 5 листопада, а вже наступного дня – 6 листопада – новина облетіла Бориспіль і до образу почали сходитися сотні вірян, щоб поклонитися образу, помолитися та доторкнутися до нього.

Якщо ви знаєте більше визначних дат із історії міста Борисполя та Бориспільського району, пишіть нам на нашу електронну пошту: info@borispol.org.ua. Чекаємо на ваші листи-повідомлення про історичні дати, тісно пов’язані з Бориспільським краєм.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, минувщина, Район, дати, історія, визначні
Оціни новину →
Переглядів: 183
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою