АвторизаціяРеклама

» » 6 червня: цей день в історії Бориспільського краю

6 червня: цей день в історії Бориспільського краю

Новини Борисполя

6 червня: цей день в історії Бориспільського краю Сьогодні, субота 6 червня 2020 року. Редакція інтернет-видання «Це Бориспіль», продовжує розповідати історію Бориспільщини. Якщо знаєте більше історичних дат - надсилайте їх на нашу електронну пошту: info@borispol.org.ua.

6 червня 1995 року, відповідно до рішення виконавчого комітету Бориспільської міської ради №248 в Борисполі була створена Служба у справах дітей.

6 червня 2008 року, в місті Борисполі жителі гуртожитку з вулиці Дзержинського, 164 (нинішня назва Бежівка) отримали повідомлення, що, відповідно до рішення Верховного Суду, вони повинні до 10 червня звільнити приміщення, які займають, інакше їх виселять примусово.

6 червня 2014 року в небі над містом Слов’янськ російсько-бандитськими формуваннями був збитий літак АН-30. Із восьми членів екіпажу врятуватися змогли лише троє. Загинули командир екіпажу подполковник Костянтин Могилко, майор Сергій Камінський, капітан Павло Дришлюк, прапорщик Володимир Момот і прапорщик Олексій Потапенко. Троє з них поховані в Борисполі.

6 червня 2015 року в місті Борисполі на території Книшового меморіально-паркового комплексу відкрили пам’ятник загиблим членам екіпажу літака АН-30, збитого російсько-бандитськими формуваннями в небі над Слов’янськом за рік до того.

6 червня 2016 року на озері Княже, що в місті Борисполі розпочались роботи з очистки водойми та благоустрою прилеглої території.

6-8 червня 2017 року в Борисполі на стадіоні "Колос" пройшов XIV міжнародний футбольний турнір пам’яті Валерія Лобановського за участю молодіжної збірної України (U-21) та їхніх ровесників із Чорногорії, Фінляндії та Словенії.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
визначні дати, Район, історія, Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 201
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою