АвторизаціяРеклама

» » 5 липня: цей день в історії Бориспільського краю

5 липня: цей день в історії Бориспільського краю

Новини Борисполя

5 липня: цей день в історії Бориспільського краю Колектив інтернет-видання "Це Бориспіль" хоче поділитися тими подіями, які відбулись 5 липня. Але, якщо ви знаєте більше визначних дат із історії міста Борисполя та Бориспільського району, пишіть нам на нашу електронну пошту: info@borispol.org.ua.

5 липня 1921 року в селі Гнідин народився Кравенко Іван Хотович, Герой Радянського Союзу (звання присвоєно 27 лютого 1945 року). Загинув 1 травня 1945 року в Берліні від кульового поранення. Похований у місті Берлін у братській могилі.

5 липня 2016 року на сесію Бориспільської міської ради виносили питання щодо будівництва багатоповерхового будинку чи будинків на Гульківці. На тій сесії це питання депутати заблокували. В подальшому дане питання не піднімалось і ніяких рішень по ньому не приймалось. Єдине, на крайній сесії міськради, яка відбулась на 1 липня 2020 року, можливість забудувати територію поблизу озера Гульківка знову розглядалась. Цього разу пропонувалось зробити там спортивно-оздоровчий комплекс. І цього разу дане питання відправили на довивчення.

Чекаємо на ваші листи-повідомлення про ті історичні дати минувщини Бориспільського краю, про які знаєте ви, шановні читачі.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
цей день, визначні, дати, Бориспіль, Район, історія
Оціни новину →
Переглядів: 142
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою