ВойтиРеклама

рецепти від читачів

» » 500 тонн зерна – перший урожай на Бориспільщині

500 тонн зерна – перший урожай на Бориспільщині

Новости в Борисполе

500 тонн зерна – перший урожай на Бориспільщині «500 тонн зерна – перший урожай на Бориспільщині», – констатував начальник управління агропромислового розвитку Бориспільської райадміністрації. Нагальні питання соціально-економічного розвитку району розглядали під час апаратної наради у районній адміністрації.

За вихідні у районі вже зібрано 500 т зерна. Активно працює в цьому напрямі ДП «Чайка» філія «Дударків», ТОВ «Агро-Холдинг». Господарство ДП «Чайка» показало непогані результати – близько 28 ц з га озимої пшениці, ТОВ «Агро-Холдинг» – близько 30 ц з га. Почали збирати й озимий ріпак. У СФГ «Ельдорадо» урожайність ріпаку 10 ц з га, у СФГ «Альта» (Рогозів) – близько 30 ц з га, пшениці – 15–8 ц з га. Вихідними у селах, наближених до адміністративних меж з Переяслав-Хмельницьким районом, пройшла злива, тому урожай тут не збирали. «Якість зерна відповідає фуражу. Зерно біле, неначе присипане мукою. Клейковина вимита дощами і, скоріш за все, проблема з хлібом у нас буде. Валом урожай ми наберемо, а от якою буде якість? Із вісімдесяти комбайнів нині вийшло в поле лише 15. Усе через надмірну вологу, яка не дає працювати повноцінно. Отож і темпи, і якість врожаю залежать від погоди. За прогнозами синоптиків, у середу знову очікуємо дощі. Але всі налаштовані на роботу», – запевнив Михайло Пензай. Схема планування району – необхідно й актуально.

Віталій Чернуха, головний архітектор району, звернувся до керівництва, сільських голів стосовно встановлення нового в’їзного знаку району, виготовлення схеми планування території. Свого часу було укладено тристоронній договір між проектантом, спонсором і райдержадміністрацією. На сьогодні схему планування розроблено на 85 відсотків, а не завершено тому, що сплачено лише половину коштів. «Протягом двох років змінився кошторис, і нині нам доведеться сплатити значну суму, - поінформував присутніх архітектор і звернувся з проханням винести пропозицію щодо фінансування завершення схеми планування території Бориспільщини на розгляд районної сесії. – Без цієї схеми ми не зможемо ні виділити землю, ні змінити її цільове призначення».

Голова РДА дав доручення підготувати й провести семінар з сільськими головами з цього питання. Він також подякував усім, хто безпосередньо брав участь у підготовці та проведенні свята обласного масштабу «Івана Купала», що відбулося на досить високому рівні.

Хочешь узнавать новости Борисполя первым? — Подпишись на Telegram Движение Борисполя
зерно, Бориспільщина, аграрії
Оцени новость →
Просмотров: 835
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме