АвторизаціяРеклама

» » 3 березня: цей день в історії Бориспільщини (+ світлини)

3 березня: цей день в історії Бориспільщини (+ світлини)

Суспільство

3 березня: цей день в історії Бориспільщини (+ світлини) Колектив інтернет-видання "Це Бориспіль" хоче поділитися тими подіями, які відбулись у Бориспільському краї 3 березня в різні роки. Так, наприклад:

У 1975 році – місто Бориспіль отримує статус міста обласного підпорядкування (значення). Цей статус був закріплений відповідним Указом Президії Верховної Ради УРСР "Про утворення районів у містах і віднесення деяких міст Української РСР до категорії міст обласного підпорядкування". Таким чином місто було виведене зі складу Бориспільського району, залишившись його центром, але підпорядковуватися почали області. Цей статус наділив місцеву владу більшими повноваженнями, зокрема, у фінансовій сфері.

2011 рік – у центральній бібліотеці міста Борисполя розпочала свою роботу виставка Анжеліки Рудницької під назвою "Місто прозорих стін", яка тривала до 21 травня. Поява робіт Анжеліки в Борисполі стала можлива завдяки домовленостей майстрині з міським головою Анатолієм Федорчуком. Для присутніх на відкритті відвідувачів підготували цілу концертну програму, де читалися не тільки вірші, а ще й вихованці дитячої музичної школи співали та грали на музичних інструментах.

2014 рік – у Борисполі пройшли змагання з волейболу серед учнів міських шкіл, які тривали до 7 березня. Серед дівчат та юнаків перше місце вибороли команди НВК "Гімназія "Перспектива".

2017 рік – у Бориспільському державному історичному музеї відкрилась виставка картин Юлії Томеско-Мазманян під назвою "Життя з ароматом квітів". Виставка тривала до 19 березня.

2017 рік – у Бориспільській міській центральній бібліотеці відкрилась виставка робіт вихованців БДЮТ "Дивоцвіт" декоративно-прикладного напрямку – "Весняний калейдоскоп". Було представлено більше 150 робіт.

Якщо ви знаєте більше визначних дат із історії міста Борисполя та Бориспільського району, пишіть нам на нашу електронну пошту: info@borispol.org.ua. Чекаємо на ваші листи-повідомлення про історичні дати, тісно пов’язані з Бориспільським краєм.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
дата, визначні, Бориспіль, історія
Оціни новину →
Переглядів: 234
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar
0
1
Цікава хроніка
avatar

Новини за темою