АвторизаціяРеклама

» » 327 учнів Бориспільщини стали переможцями районного етапу олімпіад та конкурсів

327 учнів Бориспільщини стали переможцями районного етапу олімпіад та конкурсів

Новини з району

327 учнів Бориспільщини стали переможцями районного етапу олімпіад та конкурсів Для розвитку творчого потенціалу обдарованої учнівської молоді – із 4 жовтня по 23 грудня 2019 року – відбулися шкільні та районні олімпіади з української мови та літератури, іноземних мов (англійської), правознавства, історії, економіки, математики, біології, географії, астрономії, фізики, хімії, екології, інформатики, інформаційних технологій, трудового навчання, російської мови та літератури, зарубіжної літератури, шкільний і районний етапи конкурсів: Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Про це повідомив у себе на сторінці в Фейсбук Віктор Кравцов.

Активну участь в організації та проведенні районних олімпіад взяли педагогічні колективи освітян закладів освіти, на базі яких проводилися змагання, зокрема: Гірської ЗОШ (біологія, географія, екологія, трудове навчання), Великоолександрівської ЗОШ (економіка), Іванківської ЗОШ (математика, фізика, хімія, конкурс ім. П. Яцика), Кучаківської ЗОШ (українська мова та література, інформатика, конкурс ім. Т. Г.Шевченка), Рогозівської ЗОШ (інформаційні технології, правознавство), ОНЗ «Щасливський НВК» (російська мова, зарубіжна література, англійська мова, інформатика, астрономія), Ревнівської ЗОШ (історія).

Як визначило журі, 327 учнів Бориспільського краю стали переможцями районних олімпіад. 24 учні – літературних конкурсів, 18 – конкурсу-захисту робіт МАН. Перше місце посіли 78 учнів та одинадцять стали переможцями районного етапу конкурсу-захисту робіт МАН. Друге місце дісталося 125 учням. Третє – 147. Шістдесят чотири учні рекомендовані (відповідно до квоти) для участі в третьому (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін. Шістьох учнів – до літературних конкурсів.

На районному етапі олімпіад кращих результатів досягли учні наступних закладів загальної середньої освіти: ОНЗ «Щасливський НВК» (70 вихованців стали переможцями районного етапу олімпіад, літературних конкурсів та конкурсу-захисту робіт МАН), Кучаківської ЗОШ (34), ОНЗ «Вороньківський НВК» (30), Дударківської ЗОШ (28).

Найбільше призових місць на районному етапі олімпіад вибороли:
– учень 10 класу Глибоцької ЗОШ Мирончук Дмитро: сім (із яких три перших місця, три других і одне третє),
– по 5 місць мають: учень 10 класу Сеньківської ЗОШ Максим Горішний та учень 8 класу Дударківської ЗОШ Олександр Тетьора;
– по 4 призових місця вибороли: учениця 10 класу Кучаківської ЗОШ імені гетьмана Івана Сулими Анастасія Чепурна (з них два перших), учениця 10 класу Анна Шармар та учень 9 класу ОНЗ "Вороньківський НВК" Роман Давиденко, учениця 10 класу Великоолександрівської ЗОШ Юлія Колотуша, учениця 11 класу Тетяна Прокопчик та учениця 10 класу Тетяна Кияшко Гірської ЗОШ, учень 7 класу Дмитро Скочко та учениця 11 класу Інна Бакал Глибоцької ЗОШ, учень 11 класу Кучаківської ЗОШ Олександр Сірук, учениця 11 класу Мирненської ЗОШ Надія Орловська.

Призерами трьох олімпіад стали Ангеліна Лишиленко (9 клас, Глибоцька ЗОШ), Олег Ларьков (10 клас, Гнідинська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Петра Яцика), Анна Туренко (8 клас, Гнідинська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Петра Яцика), Аліна Литвиненко (8 клас, Іванківська ЗОШ), Анастасія Лисенко (9 клас, Іванківська ЗОШ), Богдан Жоров, Дарина Напень, Надія Омельченко (9 клас, Кучаківська ЗОШ), Андрій Ашомка (8 клас, Мирненська ЗОШ), два перших місця виборола Анна Стрільник (10 клас, ОНЗ "Вороньківський НВК"), Миколай Сеник (9 клас, ОНЗ "Вороньківський НВК"), Маргарита Карманюк (8 клас, ОНЗ "Щасливський НВК"), два перших місця виборов Роман Гуренко (9 клас, ОНЗ "Щасливський НВК"), Олексій Перегуда – два перших (10 клас, ОНЗ "Щасливський НВК"), Олег Противень – два перших (10 клас, ОНЗ "Щасливський НВК"), Анастасія Микитюк – два перших місця (11 клас, ОНЗ "Щасливський НВК"), Наталія Новохат (11 клас, Старинська ЗОШ), Дмитро Бугай (10 клас, Старинська ЗОШ), Олександра Шаповал (7 клас, Старинська ЗОШ). Чимало учнів стали призерами 2 олімпіад.

Переможці районного етапу змагатимуться з 18 січня 2020 року на обласному рівні.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Боориспільський, учні, школи, ЗОШ, МАУ, Район, олімпіади
Оціни новину →
Переглядів: 891
Рейтинг: 5.0/3

Коментарі

avatar

Новини за темою