АвторизаціяРеклама

» » 31 березня в Борисполі йшов сніг, світило сонце, цвіли абрикоси

31 березня в Борисполі йшов сніг, світило сонце, цвіли абрикоси

Новини Борисполя

31 березня в Борисполі йшов сніг, світило сонце, цвіли абрикоси Сьогодні, 31 березня 2020 року, Бориспіль від самого ранку почало засипати снігом. Вночі температура була від –2, а на день піднялась до +5. Сніг ішов недовго, десь до 11-12 години. Темні хмари гуляли в небі над містом, то закриваючи сонце, то відступаючи. Дув холодний, пронизливий вітер.

Снігу намело небагато, але й того, що випав, вистачило б погратись у сніжки чи зліпити невеликого сніговика.

На фоні такої погоди було незвично спостерігати за деревами, особливо абрикосами. Адже вони вже почали цвісти.

Синоптики прогнозують, що прохолода протримається недовго. У найближчі два дні вночі температура опускатиметься до мінус 2, мінус 4, вдень буде до + 8-10. Починаючи з п’ятниці, весна потроху вертатиметься і стане тепліше.

За народними віруваннями, якщо до цього дня прилітало багато лебедів, передбачали, що весна буде теплою. З цього дня розпочинаються ранні грози, раннє квітування кульбаби. Якщо з'являться перші квіти кульбаби, початок квітня може буде теплим. Якщо пропали шпаки – погода скоро зіпсується. Ранні комарі – чекай теплих днів. Пухкий сніг у полі 31 березня – урожай буде поганим. З’явилися комарі – чекай ясної погоди. Цвіте мати-й-мачуха – чекай потепління. Прилетіли лебеді 31 березня – буде тепло. Кружляє мошкара – буде хороший урожай грибів. Кружляють комарі в лісі – прикмета того, що багато ягід буде.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
погода, мороз, прикмети, сніг, Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 423
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою