АвторизаціяРеклама

» » 2 листопада: цей день в історії Бориспільщини

2 листопада: цей день в історії Бориспільщини

Суспільство

2 листопада: цей день в історії Бориспільщини Колектив інтернет-видання «Це Бориспіль» хоче поділитися тими подіями, які відбулись у Бориспільському краї 2 листопада в різних роках.

2015 рік – у Бориспільській райдержадміністрації був створений центр допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їхніх родин та членам родин загиблих військовослужбовців. Очолив центр допомоги заступник голови РДА Роман Шуменко.

2016 рік – в Бориспільському державному історичному музеї розпочала роботу виставка художників творчого клубу «Спілка Митців Борисполя» під назвою «Мистецька світлиця. Листопад». В експозиції було представлено більше сімдесяти робіт 24 авторів у різних техніках: олійний живопис, акварель, пастель, вітражний розпис, соломка, авторські ляльки в національних строях, кераміка та декор.
У перший день роботи виставки відбулась зустріч із авторами, а також було презентовано альбом «Творчий клуб «Спілка митців Борисполя».

2019 рік – у селі Петропавлівське пройшло дитяче свято гарбуза. Святкові заходи відбулися в місцевому клубі. У програмі свята: аніматори, кріо шоу, паперове шоу, аквагрим, зона розваг, ультрафіолетове шоу, професійний фотограф.

Якщо ви знаєте більше визначних дат із історії міста Борисполя та Бориспільського району, пишіть нам на нашу електронну пошту: info@borispol.org.ua. Чекаємо на ваші листи-повідомлення про історичні дати, тісно пов’язані з Бориспільським краєм.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, Район, визначні, дати, історія
Оціни новину →
Переглядів: 169
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою