АвторизаціяРеклама

» » 2 квітня: цей день в історії Бориспільщини (+світлини)

2 квітня: цей день в історії Бориспільщини (+світлини)

Суспільство

2 квітня: цей день в історії Бориспільщини (+світлини) 2014 рік – у відділі музею "Сучасний Бориспіль" пройшла зустріч активістів молодіжних патріотичних організацій та представників політичних партій ВО "Свобода", "УДАР" зі школярами міста Борисполя. Музей на певний час став майданчиком для координації роботи громадських організацій міста з патріотичного виховання та підтримки Збройних Сил України з залученням молоді.

2014 рік – працівники Бориспільського відділу поліції знищили наркотичні засоби, що були вилучені як речові докази в розкритих кримінальних справах. А саме, психотропні наркотики рослинного та синтетичного походження, а також сильнодіючі та отруйні лікарські засоби. За цінами чорного ринку, вартість знищеного склала близько ста тисяч гривень.

2014 рік – для учнів 1-7 класів Гірської школи (село Гора) провели захід пов’язаний із популяризацією здорового способу життя. Так, учням 1-4 класів провели урок "Азбука харчування". А учням 5-7 класів показали проект-презентацію на тему "Продукти харчування: наші друзі та вороги".

2015 рік – у приміщенні Бориспільського міськвідділу міліції відбулося віче з питань боротьби з криміногенною ситуацією в місті Борисполі. На віче були присутні представники самооборони Борисполя, громадськості, активісти та всі небайдужі бориспільчани.

2016 рік – у Бориспільській центральній бібліотеці відкрилась виставка робіт образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва вихованців Зразкової студії образотворчої діяльності "Веселка" і персональна виставка робіт Ольги Черпак (керівниця Світлана Вячеславівна Грущак).
На відкритті відбувся показ веселих виступів вихованців творчої студії "Чабрець", Ольга Недождій виконала пісню "Україна – це ти", солістка зразкового вокального ансамблю "Веселочка" заспівала пісню "Мамо".
Виставка дитячих робіт тривала до 30 квітня.

2016 рік – у селі Гора пройшов суботник, на якому прибиралася територія лісу (від лісгоспу до "Парк-Хаусу"). Як зазначалося, суботник проводили з метою створення паркової зони для відпочинку жителів села. Участь у суботнику взяли близько 150 горян.

Якщо ви знаєте більше визначних дат із історії міста Борисполя та Бориспільського району, пишіть нам на нашу електронну пошту: info@borispol.org.ua. Чекаємо на ваші листи-повідомлення про історичні дати, тісно пов’язані з Бориспільським краєм.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, визначні, історія, Район, дати
Оціни новину →
Переглядів: 186
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою