АвторизаціяРеклама

» » 28 листопада 2012 року дитячий садочок №2 відзначить своє славне 50 - річчя

28 листопада 2012 року дитячий садочок №2 відзначить своє славне 50 - річчя

Новини Борисполя

28 листопада 2012 року дитячий садочок №2 відзначить своє славне 50 - річчя Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу № 2
28 листопада 2012 року дитячий садочок №2, що розташований у Соцмістечку в м.Бориспіль, відзначить своє славне 50 - річчя. Цей садочок є одним з найстаріших з дитячих закладів міста Борисполя. Заснований у листопаді 1962 року, він виховав і випустив вже не одне покоління. Незважаючи на малу площу приміщень, кількість батьків, бажаючих спрямувати своїх дітей саме до цього закладу, невпинно росте, так як Бориспіль активно забудовується.

Місткість груп 30, всього місткість садочка – 120 дітей.

Педагогічний колектив садочка неодноразово нагороджений за високі показники роботи різними грамотами, відзнаками. Вони самовіддано трудяться, люблять щиро свою роботу, і є наслідувачами такого кредо:
«Ми повинні виховувати так, щоб дитина почувалася Шукачем і відкривачем знань.» - так сказав колись визначний педагог В.Сухомлинський.
Дорогий наш садочку! Батьківський комітет від імені всіх батьків садочка щиро вітає Тебе з твоїм першим піввіковим ювілеєм!

Бажаємо, щоб стіни Твої і надалі повнилися дзвінкими дитячими голосами, лунали пісні, проходили прекрасні свята, дитячі ранки, а колективу - життєвих сил, творчої снаги та мудрості, і щоб ви завжди пишалися своїми випускниками, які виходять у широкий світ завдяки Вашій педагогічній майстерності гарними та добрими людьми, стають депутатами, вчителями, лікарями, здібними учнями і фахівцями своєї справи у будь-якій галузі.

Наш садочок має непросту та цікаву історію. Спочатку він підпорядковувався військовій частині і кількість його вихованців в групах налічувала всього 20 дітей. З 1964 по 1966 роки дитячим закладом керувала Дегтярьова Ольга Павлівна, з 1966 по 1976 роки – Негрей (Бурдальова ) Ольга Олександрівна, з 1976 по 1992 рр – Кохан Лідія Іванівна, з 1992 по 2000 – Пінчук Тамара Борисівна, з 2001 по теперішній час – Пучковська Алла Степанівна, яка зуміла нетиповий заклад із декількох будівель перетворити в зручний та сучасний :тут кожна група – це комфорт і затишок, неповторний куточок казки і природи, чарівний світ книг та іграшок. На чолі з умілим керівником працівники закладу створили умови для становлення та розвитку особистості, забезпечення фізичного та соціального здоров я дітей.

Колектив педагогів, що тут працюють, багатий на звичаї та традиції, відомий своїми талантами.
Звісно, що за 50 років колектив багато разів змінювався, але незмінним залишаються вічні цінності педагогів: любов до дітей, повага до батьків та бажання перетворити кожну хвилину перебування малят у садочку на корисний процес, свято.

За весь час роботи дошкільного закладу випущено майже 1500 вихованців.

Квітни і процвітай, наш дорогий садочку, з ювілеєм тебе, рідний наш!

Батьківській комітет середньої групиХочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
річчя, листопада, року, дитячий, відзначить, своє, САДОЧОК, Славне, 2012
Оціни новину →
Переглядів: 2380
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою