АвторизаціяРеклама

» » 27 липня: цей день в історії Бориспільського краю

27 липня: цей день в історії Бориспільського краю

Суспільство

27 липня: цей день в історії Бориспільського краю Колектив інтернет-видання "Це Бориспіль" хоче поділитися тими подіями, які відбулись у Бориспільському краї 27 липня. Більше дев’яти десятиліть тому відкрили пам’ятник Т.Г.Шевченку, який виготовив наш земляк – різьбяр Петро Верна. Одинадцять років тому був зареєстрований Герб міста Бориспіль. Минулого року в Борисполі побувала з виступом Ніна Матвієнко.

27 липня 1924 року в Броварах був відкритий пам’ятник Тарасу Григоровичу Шевченку, який виготовив відомий різьбяр із села Гора Петро Верна.

27 липня 2009 року в Державному реєстрі свідоцтв України на знаки для товарів і послуг під номером 110295 був зареєстрований Герб міста Бориспіль.

27 липня 2016 року в місті Борисполі був відкритий будинок сімейного типу родини Ставцевих, які евакуювалися в наше місто з окупованого Донецька.

27 липня 2019 року на головній сцені Борисполя, під час фестивалю на честь князя Бориса, в рамках Тижня духовності та культури, виступила Герой України, народна артистка України Ніна Матвієнко. Вона заспівала легендарний вальс Квітки Цісик на слова Бориса Палійчука "Де ти тепер". А спеціальним гостем фестивалю в цей день був Національний президентський оркестр.

27 липня 2019 року Бориспільським краєм пронісся ураган. Внаслідок негоди були знеструмлені вісім населених пунктів Бориспільського району. У Борисполі шквальний вітер ламав дерева, внаслідок чого п’ять вулиць залишилися без світла.

Якщо ви знаєте більше визначних дат із історії міста Борисполя та Бориспільського району, пишіть нам на нашу електронну пошту: info@borispol.org.ua. Чекаємо на ваші листи-повідомлення про історичні дати, тісно пов’язані з Бориспільським краєм.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
дати, Бориспіль, історія, визначні, цей день, Район
Оціни новину →
Переглядів: 148
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою