АвторизаціяРеклама

» » 26 липня: цей день в історії Бориспільського краю

26 липня: цей день в історії Бориспільського краю

Суспільство

26 липня: цей день в історії Бориспільського краю Колектив інтернет-видання "Це Бориспіль" хоче поділитися тими подіями, які відбулись у Бориспільському краї 26 липня. Так, сім років тому призначили нового директора аеропорту "Бориспіль", який пропрацював менше року та пішов із посади. Шість років тому бориспільські рок-музиканти збирали кошти для військовослужбовців ЗСУ. Рік тому Ярослав Годунок оголосив у Фейсбук, що буде судитися з Президентом України Володимиром Зеленським.

Якщо ви знаєте більше визначних дат із історії міста Борисполя та Бориспільського району, пишіть нам на нашу електронну пошту: info@borispol.org.ua.

26 липня 2013 року керівником Державного підприємства "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" було призначено Олексія Кочанова, який до цього займав посаду керівника ТОВ Міжнародний аеропорт "Одеса". 12 березня 2014 року О.Кочанов був звільнений із ДП МА "Бориспіль" за згодою сторін, навіть не пропрацювавши року директором.

26 липня 2014 року в Борисполі на території міського міжшкільного навчально-виробничого комбінату відбувся щорічний рок-фестиваль "Neforday Fest 2014". Проходив він під девізом збору коштів на потреби Збройних Сил України. У фестивалі взяти участь 9 музичних колективів. Зібрали 1240 гривень. Усі кошти передали волонтерам на придбання засобів індивідуального захисту військовослужбовців.

26 липня 2019 року секретар Бориспільської міської ради Ярослав Годунок зробив заяву, що буде судитися з Президентом України Володимиром Зеленським, щоб захистити свою репутацію. На своїй сторінці у Фейсбук секретар повідомив, що підписав угоду з відомим адвокатом Дмитром Калько. Нагадаємо, під час візиту президента до Борисполя, В.Зеленський вигнав Я.Годунка із актової зали Бориспільської міської ради, що образило секретаря і він повідомив про наміри судитися. Пізніше Я.Годунок скаже, що то було "невелике непорозуміння" і він передумав захищати свою репутацію в суді.

Чекаємо на ваші листи-повідомлення про ті історичні дати минувщини Бориспільського краю, про які знаєте ви, шановні читачі.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
визначні, історія, Район, цей день, дати, події, Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 264
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою