АвторизаціяРеклама

» » 25 липня: цей день в історії Бориспільського краю

25 липня: цей день в історії Бориспільського краю

Новини Борисполя

25 липня: цей день в історії Бориспільського краю Колектив інтернет-видання "Це Бориспіль" хоче поділитися тими подіями, які відбулись 25 липня. Але, якщо ви знаєте більше визначних дат із історії міста Борисполя та Бориспільського району, пишіть нам на нашу електронну пошту: info@borispol.org.ua.

25 липня 1966 року в місті Борисполі народилась музикознавець Рада Євгенівна Станкович-Спольська. 1985 року закінчила Київське державне музичне училище ім. Р.М.Глієра по класу фортепіано. Потім навчалась у Київській державній консерваторії ім. П.І.Чайковського, яку закінчила 1991 року. Після цього переїхала на 8 років жити до Канади. 2000 року повертається в Україну та оселяється в Києві. Є членом Національного союзу композиторів та музикознавців України; викладала на кафедрі української музики НМАУ ім. П.І.Чайковського. Із 2007 року працює заступником генерального директора Національного ансамблю солістів "Київська камерата".

25 липня 2015 року в Борисполі, на території міського парку культури та відпочинку відкрили мотузковий парк, який отримав назву "Тарзан". Ініціатором такого виду розваг для дітей та дорослих був Олександр Пейдан.

25 липня 2016 року на в’їзді до Борисполя зібрались противники хресної ходи за мир, яку організували попи московського патріархату. Люди з Борисполя прийшли на околицю міста, щоб не пустити учасників ходи через Бориспіль. І не пустили.

Чекаємо на ваші листи-повідомлення про ті історичні дати минувщини Бориспільського краю, про які знаєте ви, шановні читачі.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
цей день, Бориспіль, визначні, дати, Район, історія
Оціни новину →
Переглядів: 223
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою